Укр  /  Рус

Мова:

Екскурсія-маршрут «Від Андріївського узвозу на Поділ»

Придбайте цю аудіо екскурсію просто зараз та насолоджуйтеся нею, коли Вам заманеться
238 грн

Вам випала можливість відвідати українську столицю? Або ви просто хочете цікаво провести день? Тоді неодмінно потіште себе захоплюючим, цікавим і продуктивним дозвіллям, вирушивши на екскурсію «від Андріївського узвозу на Поділ» разом з аудіо гідом у вашому смартфоні. Це ідеальний спосіб провести день з користю. Аудіо екскурсія, що доповнена старими фотографіями, відкриє вам багато цікавих фактів про кожен об'єкт, який пропонує цей піший маршрут Києвом. Як показує практика, такі прогулянки користуються особливою популярністю серед тих, хто кожну вільну хвилину жадає отримувати якусь цікаву і корисну інформацію, та береже свій час. Так, наприклад, до Києва щодня приїжджають тисячі туристів: закохані пари, ділові люди, сім'ї з дітьми ... І незалежно від того, самі ви, або ж з компанією друзів, вам неодмінно варто вирушити на таку прогулянку. Крім класних селфі, які ви зробите на фоні пам’яток , розроблений нами пішохідний маршрут Києвом у супроводі аудіо гіда втамує ваше прагнення до історії визначних місць, які трапляться на шляху та цікавих фактів, що їх виклали у цій розповіді наші києвознавці. Буде дуже цікаво.

Саме серце Києва –  Андріївський узвіз. Звідси і стартуємо...

Починається пізнавальна прогулянка зі Старокиївської гори. Тут, в центрі столиці, розташовується Київський дитинець –  літописне місце міста Володимира. Вся ця територія сьогодні являє собою археологічний заповідник. Опинившись тут, стає цілком зрозуміло, чому це місце визнане заповідником. Воно справді надзвичайне,  тут одразу виникає нестримне бажання залишитися і не йти нікуди далі. Але попереду буде ще не менш красиво. Навіть на краю даного плато на вас чекає Національний музей історії України. З аудіо розповіді ви зможете дізнатися багато цікавої інформації про згадане місце і подивитися старовинні фото, щоб наочно побачити різницю між минулим і сьогоденням. Аудіо гід для мобільного - це унікальний продукт, створений командою okTV. Наші фахівці вклали чимало часу для того, щоб зібрати найцікавіший і унікальний контент, ми користувалися платними джерелами та архівними даними, в результаті чого, маємо надію, ви не відчуєте різницю між екскурсією з гідом та аудіо розповіддю, а якщо відчуєте, вона буде на нашу користь.

Рухаємося далі? А там ... Унікальний в своїй красі Андріївський узвіз! Це справжній скарб архітектурних об'єктів, милуватися якими теж можна дуже і дуже довго, розглядаючи всі деталі. Одні з них оточені таємницями та легендами, а інші є унікальними пам'ятками історії. І переконатися в тому, що Андріївський узвіз - це одна з яскравих місцевостей Києва, ви зможете під час екскурсії. Під номером 23 ви побачите розкішну Андріївську церкву. Це величний архітектурний шедевр, який змушує на якийсь час забути про все і просто стояти, розглядаючи кожну деталь його фасаду. А яке прекрасне це святе місце в світлі нічних вогнів, коли місто вкриває ковдра ночі ... Усюди, звідки можна побачити Андріївську церкву вночі, панує якась особлива і, безсумнівно, романтична енергетика. Хочете дізнатися, які легенди пов'язані з цією спорудою, і чому цей храм не має дзвіниці? Під час прослуховування аудіо екскурсії вам відкриються не тільки ці, але й інші таємниці. Не менш привабливим об'єктом, який зустрінеться вам на Андріївському узвозі буде «Замок Річарда Левове Серце». Зводилася ця будівля, як прибутковий будинок ще в 1900-х роках. Але його готичний архітектурний стиль, що нагадує древній замок, просто не зміг вберегти його від безлічі легенд.  І назва у нього «багатомовна», чи не так? Придбайте повну версію аудіо гіда, і ви дізнаєтеся, хто назвав споруду таким гучним ім'ям, які легенди овіюють замок і що за містичні події переслідували першого господаря будинку.

Не менш загадковою будівлею є і музей Булгакова, який розташовується за адресою: Андріївський узвіз №13. Будинок був побудований ще в 1888 році. І завдяки визначному письменнику, автору нетлінних шедеврів, ця споруда набула такої популярності. Але, складно уявити собі цей будинок без цікавих історій, враховуючи, що він пов'язаний із Михайлом Булгаковим. Хочете дізнатися, хто з героїв булгаковських творів «оселився» в будинку і чому номер 13 став фатальним для сім'ї письменника? Тоді вмикайте аудіо екскурсію і вирушайте по цим пішим маршрутом. Чи є тут атмосфера містики? Кожен відчуває по-своєму. Але самостійно побувати тут, побачити і відчути все наживо буде цікаво не тільки гостям столиці, а й місцевим мешканцям.

Наступна зупинка –  Замкова гора, яка, на думку містиків, є тим самим місцем, де відьми і вся нечисть влаштовують шабаш. Висота цієї гори сягає 80 метрів над рівнем Дніпра, а це значить, що звідси відкривається неповторний вид на Поділ, Оболонь, Андріївський узвіз та інші частини Києва. Отримати відповіді на запитання про те, скільки ще назв у Замкової Гори, де розташовувався замок і кого приваблює це місце сьогодні, ви зможете з розповіді аудіо гіда!

Взагалі, починати екскурсійний маршрут з Андріївського узвозу – означає забезпечити собі захоплюючу подорож крізь час і простір. Ця місцевість є пам'яткою містобудування, що зовсім й не дивно. Тут навіть розташовується незвичайний музей однієї вулиці. Величезна кількість архітектурних шедеврів минулого так і вабить своїм виглядом. А скільки цікавих історій пов'язано з цією місцевістю, які зміни торкнулися зовнішнього вигляду узвозу, ви дізнаєтеся з аудіо розповіді. Наступний «must see» для кожного гостя і жителя міста - церква Успіння Богородиці Пирогощі. Оминути цю культову споруду за адресою Контрактова площа, 1 - просто нереально! Це більше, ніж просто архітектурний шедевр. Це - старовинна церква, згадку про яку було знайдено ще в «Слові о полку Ігоревім». За неймовірно тривалу історію, храм неодноразово піддавався руйнуванню з боку недругів, але як птах фенікс відновлювався і відбудовувався. На превеликий жаль в 1930-х роках храм був повністю розібраний. І сьогодні з автентичних частин залишилися лише фундаменти. Хочете дізнатися, чому церква називається Пирогоща? Або, може, бажаєте порівняти свої здогадки з правильною відповіддю? Тоді вам обов'язково потрібно прослухати аудіо екскурсію.

Рухаючись далі, зупиніться біля будівлі за номером 7. Чим вона примітна? Тут розташований найдавніший житловий будинок Києва - Будинок Нечаєвих. Хоч і розташований він на задвірках Контрактової площі, але не варто втрачати можливості дізнатися багато цікавої інформації про саму споруду і про його власника. Адже ім'я купця, якому належав будинок, було відоме далеко за його межами. До речі, і сьогодні споруда належить нащадкові Нечаєвих. І саме завдяки йому вдалося зберегти сімейні реліквії, відкривши на першому поверсі будинку музей. Хочете потрапити в нього і дізнатися багато цікавих фактів? Тоді придбайте повну аудіо екскурсію і насолоджуйтеся!

Далі ви опинитеся на знаменитій Контрактовій Площі, яка є центром історичного Подолу. Утворилася вона в далекому минулому і представляла собою найголовніше місце торгівлі. Після прийняття Магдебурзького Права, тут була встановлена Ратуша. Під час маршруту ви вже встигли познайомитися з деякими архітектурними та історичними об'єктами, які розташовані навколо площі. Але це далеко не все! Чого тільки вартий унікальний Фонтан «Самсон». Не просто так він заслужив звання найбільш популярного фонтана столиці. Поки ви будете насолоджуватися його красою і архітектурою, аудіо гід розповість вам багато цікавого про нього. Ще одна примітна і старовинна будівля Контрактової площі - Третя Київська Гімназія. Вона також входить в маршрут нашої пішохідної екскурсії. Контрактова площа - це історична місцевість столиці. І під час прослуховування аудіо розповіді ви зможете в цьому переконатися! Дізнайтеся, що таке Контрактові ярмарки, яка будівля приховує дзвіницю Братського монастиря і де розташована найдавніша будівля площі.

Як уже згадувалося, ця площа - не просто серце Подолу, а й справжній осередок важливих історичних, культурних і архітектурних об'єктів. Гостиний двір, який сьогодні не виконує свого прямого призначення, здавна існував на площі і був комплексом торгових рядів і магазинів. До речі, нинішній будинок був збудований вже в 1983-1987 роках. А ось що замурували у фундамент ще в 1809 році і яка будівля в 1584 році була попередником двору, вам розповість аудіо гід Києвом. Навколо Гостиного двору постійно відбувається щось цікаве і, наприклад, влітку 2018 року це місце об'єднало не одну тисячу футбольних фанатів, які хотіли на великому екрані подивитися European Champions League Final. Але це вже зовсім інша історія, подія, про яку неодмінно напишуть в шкільних підручниках.

Є ще один, особливий об'єкт на площі - Ковнірівський корпус Києво-Могилянської Академії. Це один з найбільших корпусів академії, який ще й приваблює оригінальним виглядом. Фасад цієї презентабельної і доволі стриманої будівлі виходить на Контрактову площу, тому не помітити його дуже складно. Та й не варто. Адже імпозантна споруда має свою цікаву історію. Дізнатися, яку саме, з усіма подробицями, рідкісними старовинними фото і захоплюючими фактами, ви можете завантаживши додаток аудіо гід Київ на свій мобільний пристрій.

Взагалі, Києво-Могилянська академія - це справжня перлина. Адже цей навчальний заклад є одним з найдавніших навчальних закладів не тільки в Україні, але і практично на всій території Європи. Престижності їй, звичайно, не позичати і випускники цього вузу - затребувані фахівці, перед якими відкриваються всі двері. Розташована будівля національного університету по вулиці Григорія Сковороди, 2. Під час унікальної аудіо екскурсії , ви не тільки побачите такі споруди, як Старий академічний корпус Могилянки, сонячний годинник Брульйона і будинок Галшки Гулевичівни, а й зануритеся в маловідомі і дуже цікаві факти. Наприклад, дізнаєтеся, з ким сусідила ділянка Галшки, де розташований музей академії (до речі, можливо з'явиться шанс відвідати його), де ще на площі є сонячний годинник Брульйона і хто запросив математика в академію, а також почуєте прізвища історичних особистостей Києво-Могилянської Академії. Чи знаєте ви, який корпус і чому називають Мазепинським? З аудіо гідом у вас не залишиться питань!

Захоплюючі старовинні фото об'єктів, розташовані у хронологічному порядку за текстом,цікава розповідь з маловідомими фактами, перетворять просту екскурсію на справжню подорож, піднімаючи завісу історії, минулого і таємниць. І, найголовніше, що з аудіо гідом у мобільному телефоні ви зможете гуляти і здійснювати прогулянку в зручному для вас ритмі. Більш того, завжди є можливість повторити цей шлях ще раз! Разом з аудіо екскурсією ви зможете відкрити для себе найяскравіші і особливі пам'ятки Києва. Бажаємо приємного прослуховування.

Читать дальше

Видатні місця у цій екскурсії

Карта Києва та маршрут у додатку

Прослухайте безкоштовну версію екскурсії просто зараз, та спробуйте як працює додаток.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Інші екскурсії Києвом

Курси стрільби Киів
Підземна екскурсія від вокзалу до Лук'янівки
Тир лазерний Київ
Підземна в’язниця НКВС
Аудіо екскурсія Поштова площа
Софія Київська
По вулиці Терещенківській
Києво-Печерська Лавра - частина 2
Метро Арсенальна - Батьківщина Мати
Мурали - верхнє місто
Києво-Печерська Лавра - частина 1
Від площі Льва Толстого по Великій Васильківській
Підземна річка Кадетський гай
Підземна річка Глибочиця
Підземні річки Клов і Хрещатик
Аскольдова дренажна система
Микільська дренажна система (Підземна набережна)
По вулиці Володимирській (Площа Льва Толстого - Софійська площа)
Від Майдану на Бессарабку через Липки
Від Хрещатика до Лаври по Грушевського
Майдан - Контрактова площа
П'ятиденна поїздка в Чорнобильську Зону відчуження з Києва
Групові поїздки до Чорнобильської Зони відчуження з Києва
Одноденна групова поїздка в Чорнобильську Зону
Індивідуальні одноденні поїздки в Чорнобильську Зону
Від Золотих воріт на Хрещатик
Урядовий квартал
Від Бессарабської площі на Андріївський узвіз
Від залізничного вокзалу на Андріївський узвіз
Оглядова - від Золотих воріт до Верховної ради
Оглядова - від Золотих воріт на Бессарабку
Оглядова - від центру на Андріївський узвіз
Оглядова - від центру на Поділ
Від залізничного вокзалу до Подолу на фунікулері
Від залізничного вокзалу до Софії Київської
Від залізничного вокзалу на Майдан
Від Хрещатика до Лаври через Липки
Від Хрещатика до Лаври через парки
Від Майдану до Липок
Від Бессарабки до Маріїнського парку
Історія Контрактової площі
Показати всі екскурсії

Індивідуальні ескурсії Києвом

Кращі екскурсоводи Києва проведуть для Вас індивідуальну екскурсію українською, російською, англійською, польською, французською та іншими мовами

Квартири подобово можна вибрати тут