Укр  /  Рус

Мова:

Екскурсія-маршрут «Урядовий квартал»

Придбайте цю аудіо екскурсію просто зараз та насолоджуйтеся нею, коли Вам заманеться
182 грн

Всім відомо, що Київ - це епіцентр всіляких унікальних пам'яток. Тут є на що подивитися - починаючи від пам'ятників і особняків, закінчуючи розкішними культовими спорудами та історичними перлинами. Величезна концентрація найцікавіших пам'яток чекає на вас під час екскурсії в Урядовий квартал. Це – справжня золотоносна жила старовинних споруд, особняків і адміністративних будівель, кожен з яких має свою історію. Адже це Липки – самий елітний район Києва. А знаєте, хто стане вашим найкращим компаньйоном під час екскурсії цим  столичним районом? Звичайно ж, аудіо гід! Продукт, створений фахівцями компанії okTV, покликаний істотно полегшити долю туриста: вам не доведеться шукати екскурсовода і, тим більше, приєднуватися до груп незнайомих вам людей; ви не будете підлаштовуватися під чийсь час та бігати від пам’ятки до пам’ятки; не будете переплачувати; позбавите себе необхідності витрачати величезну кількість часу на складання оптимальних маршрутів. Ми вже все продумали і побудували логічно правильні маршрути, доповнивши все це грамотною і цікавою розповіддю про ті пам'ятки, що будуть зустрічатися на вашому шляху. 

Захоплююча прогулянка  містом, яка назавжди запам'ятається

З чого ж починається захоплююча подорож  Києвом практично у кожного туриста? Куди в першу чергу вирушають всі гості міста? Де зустрічаються гучні компанії друзів? Де призначають побачення закохані? Звідки найкраще почати знайомство з історичними пам'яткам Києва? Звичайно ж, з головної вулиці міста - з Хрещатика! Найзнаменитіша і улюблена багатьма вулиця столиці відома далеко за межами міста і навіть країни. У багатьох при згадці про Київ одразу з’являється в голові стійка асоціація - Хрещатик. І навіть у тих, хто не знайомий з містом і вулицею особисто. Але ж у вас є унікальна можливість зануритися в атмосферу цієї артерії міста, прослухавши захоплюючу аудіо розповідь про те, яким було це місце ще 150 років тому, та доповнити свою уяву унікальними фотографіями з минулого. 

Після того, як перший емоційний сплеск від прослуховування цікавих фактів про головну вулицю столиці трохи вщухне, на вас чекає ще одне чудове знайомство з історією та архітектурою унікального особняка. «Будинок удови, що плаче» вже своєю назвою привертає увагу не тільки гостей, а й жителів міста. Чому ж він несе таку сумну назву? З чим пов'язана така асоціація? Це умілий PR хід для туристів чи в його стінах горювала справжня вдова? А, може бути, весь секрет у дивному маскароні, що на фасаді будівлі? Питань і легенд навколо цього особняка ходить так багато, що достовірні факти, викладені в хронологічному порядку і недоступні широкому загалу, ви зможете дізнатися тільки тоді, коли прослухаєте аудіо екскурсію. Ми звернулися до архівів, опрацювали  величезну кількість контенту, щоб у вас була можливість прогулюватися самостійно, без залучення екскурсовода і, при цьому, щоб ви не пропустили нічого важливого, що варто знати про ту чи іншу архітектурну споруду. 

Столиця України не може не привертати уваги своїми адміністративними будівлями, яких, між тим, є досить багато. І, звичайно ж, в Урядовому кварталі ви не зможете оминути будівлю Адміністрації Президента України. Погодьтеся, що неможливо уявити собі Київ без пам'яток, які є не тільки історичною та архітектурною спадщиною, а й репрезентують сучасне життя країни. На Банковій вулиці просто неможливо не взнати історію будівлі, яка навіть на момент спорудження не вважалася новобудовою. А знаєте чому? Якщо ні, то саме час  дізнатися відповідь на це та інші, не менш інтригуючі запитання, прослухавши аудіо екскурсію. І пам'ятайте, що під час екскурсії до Адміністрації Президента, необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу. Це може бути паспорт або водійські права. Сказати, що буде цікаво - нічого не сказати.

Наступна зупинка з пішого маршруту Києвом, яка включає знайомство з яскравими пам'ятками міста - це Будинок з химерами, відомий як - особняк Городецького, що розташований одразу навпроти будівлі адміністрації Президента України. Унікальна споруда, яка зачаровує своїм архітектурним рішенням і унікальним фасадом з перших секунд. А десятки легенд, що огорнули її таємничим покровом, тільки підігрівають інтерес гостей та жителів столиці. Під час екскурсії до цього архітектурного шедевру також необхідно мати при собі документи, що підтверджують вашу особу. Так в чому ж таємниця цього будинку? Чим мотивував концепт геніальний архітектор Городецький, коли створював цей особняк? Все, про що ви хотіли знати про Будинок з химерами, але не знали,  ви зможете почути під час екскурсії з аудіо гідом. А унікальні фото тільки сильніше розбурхають вашу уяву і допоможуть перенестися в історію особняка. 

Але після чергової дози захоплюючої інформації не варто зупинятися, адже зовсім недалеко, за адресою Банкова 2, вас чекає ще один цікавий, а головне, легендарний пряниковий будиночок, а точніше особняк Лібермана. Крім основної родзинки будинку - розсувної стелі, на вас чекає ще маса несподіваних фактів, які відкриються вам під час прослуховування аудіо розповіді і перегляду фотографій. Дізнайтеся, яке значення зіграло таке свято, як Суккот у зведенні особняка? Хто був архітектором цього незрівнянного творіння? З чого витворена таємнича стеля пряникового будиночку? До речі, багато з тих, хто вперше приїжджає в столицю, цілеспрямовано йдуть саме до цієї споруди. Чому? Ви зрозумієте, як тільки опинитеся поруч з нею. 

Трохи занурившись в таємниці архітектурного мистецтва, настав час повернутися в сьогодення, адже перед вами відкриються історичні факти про будівлі Національного Банку України, про його цікаві особливості. Ви дізнаєтеся про те, чому в будівлі відчувався запах троянд, як банк став 4-поверховим, і, найголовніше, яку екскурсію ви зможете відвідати, якщо опинитеся тут в потрібний час. А ще, пройдетеся віхами історії з аудіо гідом, який розкриє вам все найцікавіше. Не менш цікавим під час пішохідного маршруту Урядовим кварталом стане знайомство з будівлями Кабінету Міністрів і Верховної Ради України. Адже кожному цікаво не тільки те, що відбувається в стінах цих споруд, а й історія будівництва і створення цих архітектурних шедеврів. Одна будівля Кабінету Міністрів зі своїми колонами, пілястрами і позолоченими капітелями змушує відчути захват. А вже скільки запитань виникає з приводу його зведення, яке, між іншим, тривало 2 роки. Та й будинок українського парламенту зобов'язаний відвідати кожен поважний турист і житель. Це ж просто пам'ятка зі списку «must see», яка, до того ж, є і епіцентром політичного життя всієї держави. Звичайно ж, доступна на просторах Інтернету інформація - це лише дещиця з того, що ви зможете дізнатися, прослухавши захоплюючу аудіо розповідь, яку ми для вас приготували. Навколо цього будинку не витає така кількість легенд, як, наприклад, відбувається це з «Будинком вдови, що плаче», але тут теж вистачає цікавих фактів, про які не розповідають на шкільних уроках історії. 

Пішохідний маршрут Урядовим кварталом дуже насичений. Добре, що ви вирушили на екскурсію з аудіо гідом, якого можна поставити на паузу і забігти кудись перекусити або просто зробити невелику перерву, щоб «перетравити» потік вже отриманої інформації. З групою туристів і екскурсоводом вам би довелося підлаштовуватися під час і темп. Але не в цьому випадку. З нашим продуктом у вас є можливість пройти цей маршрут за кілька годин або навіть кілька днів поспіль! Ну, а якщо ви з тих, хто не здається, то наступна зупинка - особняк Полякова, який доповнює своїм оригінальних архітектурним стилем і без того особливу атмосферу цього району. Від цього будинку віє духом старовини, який пройшов крізь вікно часу, не втративши свого шарму. Цей будинок - своєрідна міні-копія, або молодший архітектурний брат Маріїнського палацу, який є наступним пунктом у нашій аудіо екскурсії. Про красу, велич і історію виникнення цієї архітектурної перлини в центрі української столиці написано дуже багато. Сьогодні це національне надбання всієї країни, а ось що розташовувалося раніше в стінах цього унікального зразка бароко? Які таємниці і секрети звучали в його коридорах? Ви дізнаєтеся тільки в тому випадку, якщо прослухаєте аудіо екскурсію.

Звичайно ж, неможливо уявити собі знайомство з Маріїнським палацом, не занурившись в красу Маріїнського парку і Міського саду. Поруч, на території, розташована величезна кількість визначних пам'яток і статусних пам'ятників архітектури, про які вам буде цікаво дізнатися. Тут вам точно захочеться неспішно прогулюватися, милуючись кожним квадратним метром території. А скільки емоцій, нових вражень і цікавих знань ви отримаєте, проходячи  парковими алеями і слухаючи захоплюючу розповідь аудіо гіда про дорогоцінні перлини Урядового кварталу. Але будьте готові до того, що через певний час ви захочете повторити прогулянку цим маршрутом! 

І добре, що у вас з собою буде аудіо екскурсія, яку ви можете слухати доти, поки не вивчите напам'ять! Що ж, ви навіть самі згодом зможете провести екскурсію своїм друзям, або гостям. Якщо ж захочеться чогось нового, але не менш захоплюючого і цікавого, обов'язково вивчіть доступні на нашому сайті екскурсії - маршрути, які ми створили, варті уваги навіть найбільш кваліфікованих і досвідчених туристів. Більш того, створіть власний піший маршрут по Києву, з огляду на те, куди вам потрібно дістатися, чи спираючись на пам’ятки, які вам цікаві. Бажаємо приємної прогулянки!

Читать дальше

Видатні місця у цій екскурсії

Карта Києва та маршрут у додатку

Прослухайте безкоштовну версію екскурсії просто зараз, та спробуйте як працює додаток.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Інші екскурсії Києвом

Курси стрільби Киів
Підземна екскурсія від вокзалу до Лук'янівки
Тир лазерний Київ
Підземна в’язниця НКВС
Аудіо екскурсія Поштова площа
Софія Київська
По вулиці Терещенківській
Києво-Печерська Лавра - частина 2
Метро Арсенальна - Батьківщина Мати
Мурали - верхнє місто
Києво-Печерська Лавра - частина 1
Від площі Льва Толстого по Великій Васильківській
Підземна річка Кадетський гай
Підземна річка Глибочиця
Підземні річки Клов і Хрещатик
Аскольдова дренажна система
Микільська дренажна система (Підземна набережна)
По вулиці Володимирській (Площа Льва Толстого - Софійська площа)
Від Майдану на Бессарабку через Липки
Від Хрещатика до Лаври по Грушевського
Майдан - Контрактова площа
П'ятиденна поїздка в Чорнобильську Зону відчуження з Києва
Групові поїздки до Чорнобильської Зони відчуження з Києва
Одноденна групова поїздка в Чорнобильську Зону
Індивідуальні одноденні поїздки в Чорнобильську Зону
Від Золотих воріт на Хрещатик
Від Бессарабської площі на Андріївський узвіз
Від залізничного вокзалу на Андріївський узвіз
Оглядова - від Золотих воріт до Верховної ради
Оглядова - від Золотих воріт на Бессарабку
Оглядова - від центру на Андріївський узвіз
Оглядова - від центру на Поділ
Від залізничного вокзалу до Подолу на фунікулері
Від залізничного вокзалу до Софії Київської
Від залізничного вокзалу на Майдан
Від Хрещатика до Лаври через Липки
Від Хрещатика до Лаври через парки
Від Андріївського узвозу на Поділ
Від Майдану до Липок
Від Бессарабки до Маріїнського парку
Історія Контрактової площі
Показати всі екскурсії

Індивідуальні ескурсії Києвом

Кращі екскурсоводи Києва проведуть для Вас індивідуальну екскурсію українською, російською, англійською, польською, французською та іншими мовами

Квартири подобово можна вибрати тут