Укр  /  Рус

Мова:

Екскурсія-маршрут «Від Хрещатика до Лаври через Липки»

Придбайте цю аудіо екскурсію просто зараз та насолоджуйтеся нею, коли Вам заманеться
224 грн

При одній тільки згадці української столиці, в голові відразу постають такі візитні картки міста, як Хрещатик, Києво-Печерська Лавра, Маріїнський парк і багато інших. А для того, щоб познайомитися з містом ближче, рекомендуємо вирушити в захоплюючу екскурсію – пішохідний маршрут  «Від Хрещатика до Лаври через Липки» разом з нашим аудіо гідом для мобільних пристроїв. Це –  унікальна новинка, яка порадує не тільки гостей столиці, а й її жителів. Адже далеко не кожен киянин знає подробиці з історії виникнення того чи іншого об'єкта. З аудіо гідом ви зможете відкрити для себе багато нового і пізнавального. Також у пригоді стануть старі фото, які допоможуть вам більш ясно уявити кожну пам'ятку по маршруту в минулому. Ну, а той факт, що маршрут пролягає повз найкрасивіші місця міста, неодмінно змусить вас остаточно закохатися в мегаполіс.

Від найпопулярнішої вулиці України –  Хрещатика –  і до самої знаменитої церкви країни...

Починається наша екскурсія з головної артерії міста, її візитної картки і символу –  вулиці Хрещатик. Незважаючи на свій молодий вік, в порівнянні з самою столицею, Хрещатик швидко набув статусу адміністративного, громадського та ділового центру. Однак, далеко не кожен знає, як «мисливські угіддя» київських князів стосуються головної вулиці міста і скільки разів мінявся вигляд Хрещатика. Відповіді на ці та інші питання є у аудіо гіда. Як тільки ви опинитеся на цій вулиці, ви не зможете не побачити, що життя тут просто кипить. Величезна кількість кудись поспішаючих людей, велика кількість торгових точок ... Не кожен може дозволити собі неквапливу прогулянку та можливість помилуватися історично цінними архітектурними об'єктами, яких тут чимало. Проте у вас така можливість буде. І починати знайомство з Києвом саме з цієї вулиці –  звичайна справа. Практично всі гості столиці так роблять. Але у вашій прогулянці буде багато приємних особливостей, завдяки аудіо розповіді вашого персонального гіда.

Після того, як знайомство з головною артерією вже позаду, вирушаємо на вулицю Лютеранську, 22, де розташований цікавий архітектурний об'єкт – Лютеранська кірха. Знайомлячись з цієї визначною пам'яткою столиці разом з аудіо гідом, ви дізнаєтеся, де лежав лютеранський цвинтар, що було зведено поруч з кірхою і як Графська гора стала Німецькою. А ще, у вас буде можливість споглядати старі фото цього об'єкта. А ось на Лютеранській, 23 вас обов'язково приверне наступний пункт нашої екскурсії –  Будинок удови, що плаче. Це унікальна споруда, навколо якої ходить безліч легенд.

Цей розкішний особняк був зведений ще в 1907 році. Назву отримав будинок аж ніяк не через те, що жила там невтішна вдова, як думає багато хто, а за оригінальну прикрасу свого фасаду. Під час прослуховування аудіо розповіді ви дізнаєтеся про ті самі легенди, які оповивають особняк, а також отримаєте відповідь на питання: «чому Аршавський, який був першим власником будинку, змушений був його продати?». Ці об'єкти викликають незвичайний інтерес у перехожих, тому, не дивно, що тут збирається досить велика кількість людей, бажаючих зробити селфі на їхньому фоні.

Аби ближче познайомитися з наступними пам'ятками по маршруту, не забудьте прихопити з собою документи, що підтверджують вашу особу. Це може бути паспорт або посвідчення водія. Адже далі наш піший маршрут веде на вулицю Банкову, де ви будете насолоджуватися такими архітектурними об'єктами, як Будинок з Химерами (будинок Городецького) і Будівля Адміністрації президента України. Перша будівля –  це унікальний і екстравагантний зразок архітектурного стилю модерн. Будинок з химерами просто неможливо обійти стороною, не зупинившись на  деякий час біля незвичного фасаду. А та кількість легенд і таємниць, які оповивають будинок Городецького, просто-таки зобов'язують зануритися в його історію. Варто зазначити, що дана споруда ніколи не була особняком Городецького. Це був багатоквартирний будинок, автором і власником якого якраз і був архітектор Городецький. З цікавої аудіо розповіді, доповненої фото, ви дізнаєтеся, де виготовлялися деталі для декорування і яке з захоплень господаря відбилося в декорі будівлі. Після того, як знайомство з екстравагантною будівлею столиці закінчено, переходимо до Адміністрації Президента України. Ця споруда –  справжня архітектурна родзинка всього району. Погодьтеся, цікаво подивитися на будівлю урядового значення не тільки з екранів телевізора, але і в реальному часі. А ще цікавіше дізнатися з аудіо екскурсії про те, кому вдалося домогтися, щоб споруда мала сучасну висоту і що очікувало цю будівлю на початку нацистської окупації Києва.

Особливе місце серед архітектурних шедеврів Києва займають особняки. А на нашому маршруті їх зустрічається дуже багато! Наприклад, по вулиці Шовковичній, куди далі веде наш маршрут, розташований будинок барона Ікскюль-Гільденбанда. Аби не зламати язика, намагаючись вимовити правильно його назву, цей яскравий зразок неоготики прийнято називати в народі Рожевий замок. Погодьтеся, що мало просто насолодитися незвичайним фасадом будівлі, на якому неможливо не помітити готичні шпилі, герб і оригінальний колір. Тому вам буде дуже цікаво дізнатися про ту інформацію, яку повідає аудіо гід з вашого мобільного, щоб зрозуміти, для кого був збудований замок, і чому саме так виглядає. Перевага нашого продукту у тому, що вам взагалі немає необхідності шукати екскурсовода або ж підлаштовуватися під групові екскурсії. Ви, як істинний самостійний мандрівник, прагнучи отримати якомога більше від знайомства з Києвом та цінуючи свій час, цілком можете обзавестися персональним гідом, завантаживши на свій гаджет вже готове рішення дозвілля. Тепер ви вільні: вирушайте на прогулянку коли вам зручно, насолоджуйтеся приємним для вас темпом, робіть зупинки, де вам заманеться і, головне, ви не втратите при цьому нічого важливого.

Наступний оригінальний особняк по цій вулиці – Шоколадний будиночок. Мила назва, чи не так? Але, крім милозвучної назви, дана споруда –   справжня архітектурна перлина Липок. Особняк Могилевцева, так називається будинок із солодким прізвиськом, це старовинна будівля з пишним декором, який є архітектурною пам'яткою. Сьогодні в його стінах перебуває філія Київського національного музею російського мистецтва. Вас зацікавило, для кого був зведений Шоколадний будиночок, і хто з відомих людей проживав тут? Тоді завантажуйте додаток аудіо гіда і насолоджуйтеся цікавою екскурсією.

Не поступається своєю красою Шоколадному будиночку і ще один особняк на Липках. Розташований він на розі Шовковичної і вулиці Пилипа Орлика, куди і прямує далі наш піший маршрут Києвом. Особняк Ковалевського заслуговує на особливу увагу. Та й залишити його без уваги не вдасться, тому що сам власник будинку, чиновник Ковалевський, зробив все, щоб виділити свій особняк серед інших. І, безперечно, йому це вдалося. Найменування «Арабський будиночок» повністю відповідає зовнішньому вигляду. Оригінальне переплетення модерну і романського стилю виглядає просто приголомшливо! Але це далеко не всі народні назвиська особняка. Дізнатися про інші прізвиська, як і про те, в якому місці на фасаді можна автопортрет архітектора і багато іншого, ви зможете під час прослуховування повної версії аудіо екскурсії. Як

Як вже говорилося, безліччю особняків українська столиця повна. Тому не дивно, що наступною зупинкою на екскурсійному маршруті стане особняк Полякова. Будинок відомого лікаря, який взяв собі за дружину представницю династії Бродських, пережив багато подій. Але сьогодні цей шикарний особняк радує жителів та гостей міста своєю архітектурою. З аудіо розповіді ви дізнаєтеся багато фактів про цей, можна сказати, повноцінний замок: де зупинявся сам цар Олександр I, які жахливі події і коли відбувалися в стінах будівлі та багато іншого.

Далі маршрут приводить вас до мальовничого зеленого масиву. Він поділяється на Маріїнський парк і Міський сад. Тут на вас чекає знайомство з унікальними архітектурними об'єктами, одним з яких є Маріїнський палац, відомий своєю красою, величчю і витонченістю далеко за межами столиці. Є в ньому якась романтика, непідробні витонченість і вишуканість. Втім, без легенд, які холодять душу, тут теж не обійшлося. І, здавалося б, що тут могло статися? От саме це і не завадило б дізнатися. Поруч з цим архітектурним шедевром розташовується не менш цікава споруда –  Будівля Верховної Ради України.

Це місце –  справжній епіцентр пам'яток української столиці і, зрозуміло, всіляких подій. Під час екскурсії цими унікальними об'єктами, в супроводі аудіо гіда, у вас буде можливість порівняти сучасний вигляд будівель і парку зі старими фотознімками, а також дізнатися багато унікальних фактів: звідки пішла назва палацу, чому була споруджена будівля Верховної Ради біля палацу і багато іншого .

Далі аудіо гід Києвом поведе вас до гармати на Арсенальній, і ви дізнаєтеся, який пам'ятник тут розташовувався раніше, а також де поховані Іскра і Кочубей. Після цього ви прямуєте до площі Слави, яка є однією з найвищих точок столиці. Звідси відкриваються чудові панорамні види на місто, особливо у вечірній час. Аудіо розповідь повідомить вам цікаві факти, що стосуються цієї місцевості столиці. Також ви пройдетеся по Парку Слави, який прилягає впритул до валів Старо-Київської Печерської фортеці. Тут височіє пам'ятник-стела і національний музей голодомору.  А відволіче вас від сумних думок прекрасний вид на Лівобережжя, що відкривається просто тут. Особливо чудесне це місце в світлі фантастичного заходу сонця (іншим в Києві він просто не може бути). Хочете дізнатися докладніше про об'єкти Музею голодомору, де знаходяться поховання героїв оборони української столиці та інші подробиці? Тоді в цьому вам допоможе аудіо гід.

Завершальною точкою екскурсійного маршруту є Києво-Печерська Лавра. Один з перших монастирів Київської Русі, одна з найважливіших православних святинь, місце паломництва і національний архітектурний заповідник, який пильно охороняється ЮНЕСКО. Бути в Києві і не відвідати це святе місце –  це витратити час даремно. Храми і печери з нетлінними мощами приваблюють сюди паломників з усього світу. А у вас буде можливість дізнатися най унікальніші подробиці про Києво-Печерську Лавру з аудіо екскурсії і подивитися фотографії минулих років. Аудіо гід розповість вам про те, які знамениті люди упокоїлися на цій землі, що таке Варязькі печери та багато іншого. На території цього сакрального місця можна відчути незвичайне почуття внутрішньої гармонії і навіть ті, хто відносить себе до категорії агностиків, тут відчувають щось особливе.

Екскурсія «Від Хрещатика до Лаври через Липки» добігла кінця. Але з таким продуктом, як аудіо гід для мобільного, у вас завжди буде можливість повторити її знову. Адже це –  ваш персональний екскурсовод, з яким ви вирушаєте на екскурсію у зручний для вас час і в комфортному ритмі. Головне, що цей гід «житиме» у вашому улюбленому гаджеті і в будь-який момент, коли ви захочете повторити пізнавальну прогулянку, наприклад, в компанії друзів –  ви завжди зможете зробити це. Відкривати для себе унікальні пам'ятки культури, архітектури та історії з аудіо екскурсіями –  це пізнавально, цікаво і сучасно! З нашим ексклюзивним продуктом ви з простого туриста перетворитеся на справжнього мандрівника, відкритого для всього нового.

Читать дальше

Видатні місця у цій екскурсії

Карта Києва та маршрут у додатку

Прослухайте безкоштовну версію екскурсії просто зараз, та спробуйте як працює додаток.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Інші екскурсії Києвом

Курси стрільби Киів
Підземна екскурсія від вокзалу до Лук'янівки
Тир лазерний Київ
Підземна в’язниця НКВС
Аудіо екскурсія Поштова площа
Софія Київська
По вулиці Терещенківській
Києво-Печерська Лавра - частина 2
Метро Арсенальна - Батьківщина Мати
Мурали - верхнє місто
Києво-Печерська Лавра - частина 1
Від площі Льва Толстого по Великій Васильківській
Підземна річка Кадетський гай
Підземна річка Глибочиця
Підземні річки Клов і Хрещатик
Аскольдова дренажна система
Микільська дренажна система (Підземна набережна)
По вулиці Володимирській (Площа Льва Толстого - Софійська площа)
Від Майдану на Бессарабку через Липки
Від Хрещатика до Лаври по Грушевського
Майдан - Контрактова площа
П'ятиденна поїздка в Чорнобильську Зону відчуження з Києва
Групові поїздки до Чорнобильської Зони відчуження з Києва
Одноденна групова поїздка в Чорнобильську Зону
Індивідуальні одноденні поїздки в Чорнобильську Зону
Від Золотих воріт на Хрещатик
Урядовий квартал
Від Бессарабської площі на Андріївський узвіз
Від залізничного вокзалу на Андріївський узвіз
Оглядова - від Золотих воріт до Верховної ради
Оглядова - від Золотих воріт на Бессарабку
Оглядова - від центру на Андріївський узвіз
Оглядова - від центру на Поділ
Від залізничного вокзалу до Подолу на фунікулері
Від залізничного вокзалу до Софії Київської
Від залізничного вокзалу на Майдан
Від Хрещатика до Лаври через парки
Від Андріївського узвозу на Поділ
Від Майдану до Липок
Від Бессарабки до Маріїнського парку
Історія Контрактової площі
Показати всі екскурсії

Індивідуальні ескурсії Києвом

Кращі екскурсоводи Києва проведуть для Вас індивідуальну екскурсію українською, російською, англійською, польською, французською та іншими мовами

Квартири подобово можна вибрати тут