Укр  /  Рус

Мова:

Києво-Печерська Лавра - аудіо екскурсія частина 2

Придбайте цю аудіо екскурсію просто зараз та насолоджуйтеся нею, коли Вам заманеться
112 грн

Слухайте загадки старого Києва в навушниках свого смартфона

Ви плануєте поїздку в Київ і хочете дізнатися більше про історію та культуру української столиці? А може, живете тут багато років і вирішили збагатити свої знання про улюблене місто? Кращий подарунок собі, кожному українцю і іноземному гостю - це цікава і легка прогулянка по визначних місцях в гарну погоду із розумним напарником.

Києво-Печерська лавра: екскурсія, обов'язкова у вашій програмі

Знайомство з Києвом без екскурсії по Києво-Печерській лаврі не складе повної картини про культуру, мистецтво і релігійну історю міста і всієї країни. Це місце обов'язкове до відвідування усім, хто бажає ближче ознайомитися  з православною святинею і видатною пам'яткою архітектури часів заснування Київської Русі.

Щоб наповнити відвідування корисною інформацією і дійсно взнати Київ з нового боку, рекомендуємо взяти з собою гіда. Проте вам не доведеться тягнутися слідом за жінкою з тихим голосом або постійно тікаючим  від вас чоловіком - аудіогід по Києву стане приємною компанією під час екскурсії по Києво Печерській лаврі. Розділяти своє дозвілля з незнайомцями теж не доведеться - беріть друзів або вирушайте на прогулянку соло.

Приємний голос професійного диктора познайомить вас з усіма знаковими місцями столиці України і виключить будь-які незручності групової екскурсії з натовпом незнайомих і не завжди приємних вам людей.

Екскурсія: Києво-Печерська лавра і весь Київ як на долоні

Аудіо-екскурсія - це корисна новинка, яка відкриє вам одразу кілька корисних можливостей. Щоб ними скористатися, потрібен тільки ваш особистий смартфон і короткочасний доступ в інтернет. Вдома завантажте додаток, і вирушайте в пішу подорож. А також: 

 • Відвідуйте пам'ятки та історичні місця Києва в будь-який зручний час не прив'язуючись до гіда. У Києво-Печерську лавру екскурсію краще планувати в будній день з ранку, щоб потрапити в Печери (відкриті до 15:30).
 • Скористайтеся маршрутами, якщо відвідуєте Київ вперше або поки що не орієнтуєтеся в міських вулицях.
 • Отримайте інформацію від істориків і києвознавців, а не з вигаданих статей з інтернету.
 • Робіть зупинки для огляду і фотографій без обмежень.
 • Завантажуйте аудіо-гід на свій смартфон, підключайте навушники, і екскурсія почалася. Додаткове обладнання не потрібне.
 • Слухайте екскурсію комфортно: на тлі грає приємна музика, а розповідь динамічний і не виснажливий навіть для дітей і підлітків.
 • Слідкуйте самі за прогулянкою і ставте розповідь на паузу в будь-якому місці екскурсії. Києво Печерська лавра або будь-яке інше місце Києва стане для вас цікавим квестом, а не нудною розповіддю.
 • Скачайте аудіогід за посиланням і вибирайте день для прогулянки визначними пам'ятками Києва. Не забудьте подивитися прогноз погоди, щоб обрати ясний і погожий день, адже тепер немає проблеми в тому, що призначений екскурсоводом день виявився дощовим, і прогулянку скасувати не можна. Тепер ви вільні у своєму виборі.

Екскурсія по Києво-Печерській лаврі з користю і комфортом

Безкоштовно ви отримаєте коротку версію аудіо-екскурсії, з якої ви дізнаєтеся основну інформацію про всі пам’ятки архітектури у Києві, що є у мобільному додатку.  У повному огляді за додаткову плату зібрані найцікавіші і достовірні історичні факти про це місце і інших історичних локаціях. Ще вам стане доступна колекція старих фотографій в хронологічному порядку. Так ви зможете простежити всі зміни, які привніс  час у зовнішній вигляд Києва і внутрішнє оздоблення Києво Печерської лаври. Екскурсія наповнена цікавими фактами та історіями, які зацікавлять і молодь, і людей старшого віку.

Знімки для аудіо-гіда надали шановні українські історики зі своїх особистих колекцій, а це гарантує їх достовірність і високу цінність як джерела інформації про історію Києва та України. Не пропустіть можливість ознайомитися з матеріалами, у яких немає копій в бібліотеках або інтернеті.

Проживання та екскурсії по Києву в комплекті

Важлива складова для успішного відвідування Києва - це проживання в затишній квартирі поблизу важливих пам'яток і станцій метро. Творці аудіо-гіда подбали про це для вас і створили простий сервіс для бронювання житла подобово. Вибирайте квартиру, щоб економити час і гроші під час відвідин Києва. Для вас враховані такі параметри: 

 • район проживання;
 • тип житла;
 • кількість кімнат;
 • час перебування;
 • необхідні зручності. 

Всі оголошення реальні і інформація в них - достовірна. Сміливо бронюйте житло в Києві та плануйте екскурсію в денний або вечірній час. Ви побачите столицю України з нового ракурсу, дізнаєтеся більше про історію, культуру, релігію і світського життя одного з найстаріших і найкрасивіших міст світу, де відчувається зовсім європейський стиль і ритм життя.

Читать дальше

Видатні місця у цій екскурсії

Карта Києва та маршрут у додатку

Прослухайте безкоштовну версію екскурсії просто зараз, та спробуйте як працює додаток.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Інші екскурсії Києвом

Курси стрільби Киів
Підземна екскурсія від вокзалу до Лук'янівки
Тир лазерний Київ
Підземна в’язниця НКВС
Аудіо екскурсія Поштова площа
Софія Київська
По вулиці Терещенківській
Метро Арсенальна - Батьківщина Мати
Мурали - верхнє місто
Києво-Печерська Лавра - частина 1
Від площі Льва Толстого по Великій Васильківській
Підземна річка Кадетський гай
Підземна річка Глибочиця
Підземні річки Клов і Хрещатик
Аскольдова дренажна система
Микільська дренажна система (Підземна набережна)
По вулиці Володимирській (Площа Льва Толстого - Софійська площа)
Від Майдану на Бессарабку через Липки
Від Хрещатика до Лаври по Грушевського
Майдан - Контрактова площа
П'ятиденна поїздка в Чорнобильську Зону відчуження з Києва
Групові поїздки до Чорнобильської Зони відчуження з Києва
Одноденна групова поїздка в Чорнобильську Зону
Індивідуальні одноденні поїздки в Чорнобильську Зону
Від Золотих воріт на Хрещатик
Урядовий квартал
Від Бессарабської площі на Андріївський узвіз
Від залізничного вокзалу на Андріївський узвіз
Оглядова - від Золотих воріт до Верховної ради
Оглядова - від Золотих воріт на Бессарабку
Оглядова - від центру на Андріївський узвіз
Оглядова - від центру на Поділ
Від залізничного вокзалу до Подолу на фунікулері
Від залізничного вокзалу до Софії Київської
Від залізничного вокзалу на Майдан
Від Хрещатика до Лаври через Липки
Від Хрещатика до Лаври через парки
Від Андріївського узвозу на Поділ
Від Майдану до Липок
Від Бессарабки до Маріїнського парку
Історія Контрактової площі
Показати всі екскурсії

Індивідуальні ескурсії Києвом

Кращі екскурсоводи Києва проведуть для Вас індивідуальну екскурсію українською, російською, англійською, польською, французською та іншими мовами

Квартири подобово можна вибрати тут