Одноденна групова поїздка в Чорнобиль

 Екскурсії в Чорнобильську Зону - це унікальна можливість побачити на власні очі наслідки найбільшої в світі техногенної катастрофи. Сьогодні туди приїжджають тисячі і тисячі іноземців з усієї планети. Однак левова частка українців як і раніше сприймає Чорнобиль як згубне місце,що  не обіцяє нічого доброго. Саме для таких людей і розроблені одноденні групові поїздки на автобусі, з відправкою в Чорнобиль з Києва. Завдяки порівняно доступній ціні і простоті реєстрації, наші співвітчизники можуть побувати в найбільш таємничому місці на землі. Дізнатися правду про катастрофу та її наслідки, побачити недоступні раніше для простого громадянина  мертві міста Чорнобиль та Прип'ять, епіцентр катастрофи - Чорнобильську атомну електростанцію, секретну радіолокаційну станцію Дуга - 1. Подивитися і на повернену до життя після відходу людини природу і назавжди змінити свою думку про це місце .

Чорнобильська Зона – край, що загубився в часі

Чорнобильська Зона – край, що загубився в часі

 Такі поїздки проходять на комфортабельному автобусі, що вміщує  від 20 до 50 осіб, в супроводі гіда, який буде розповідати як по мікрофону в процесі поїздки, так і поза транспортом під час пішого огляду об'єктів Зони відчуження.

 Для того щоб взяти участь в такому заході, який займе у Вас цілий день, необхідно зареєструватися заздалегідь і внести передоплату, щоб забронювати місце. Крайній термін закінчення реєстрації - 5 робочих днів. До цього ж часу можна і забрати передоплату, у випадку форс-мажору.

Для реєстрації слід подати організатору такі дані (українською мовою)

- Прізвище, ім’я, по батькові 

- Дата народження

- Серія та номер паспорта

- Контактний телефон для зв’язку

 При поданні заявки на участь слід бути максимально уважним. При заїзді в Зону відчуження група проходить ретельну перевірку на контрольно-пропускному пункті. Неправильно (або неповно) зазначені дані можуть бути приводом для відмови в доступі.

Стела на вїзді в місто Припять

Стела на в'їзді в місто Прип'ять

 Поїздки в Зону відчуження традиційно починаються з Києва. Учасники групи збираються в обумовленому організатором місці. Опісля починається посадка, перевірка документів та стану одягу.

До поїздки в Зону відчуження допускаються:

- Повнолітні (18+)

- Не судимі

- Тверезі

Правила поїздки:

- Обов'язкова наявність паспорта

- Закритий одяг (довгий рукав, закриті ноги)

- Суворе дотримання правил радіаційної безпеки (розповість гід)

- Виконувати всі вимоги супроводжуючого

- Триматися групою і не розбігатися

- Не фотографувати діючі об'єкти та їхніх співробітників

 

 До 10 ранку автобус прибуває до центрального контрольно-пропускного пункту. Тут проводиться перевірка паспортів, інструктаж з техніки безпеки. Туристи підписують зобов'язання строго дотримуватися правил перебування в Зоні відчуження.

 О 10-30 автобус проїжджає шлагбаум. Через те, що групова автобусна екскурсія обмежена за часом, туристам пропонуватимуть лише найцікавіші об'єкти. Територія зони відчуження розміром понад 2500 квадратних кілометрів, і за своїми масштабами схожа на державу Люксембург. Зрозуміло, вкласти в один день все не вийде. Щоб побачити кожен населений пункт Зони не вистачить і місяця, але для недосвідченого мандрівника це зовсім не обов'язково. Для ознайомчої поїздки цілком підійде і такий формат.

Програма одноденної автобусної екскурсії в Чорнобильську Зону

7-30 –  виїзд з Києва

10-00 – прибуття на КПП Дитятки

10-30 – перевірка документів та інструктаж

11-00 – прибуття в м. Чорнобиль.

 У місті Чорнобиль є досить велика кількість покинутих будівель, але центральні вулиці доглянуті та виглядають наживо. Вся справа в тому, що тут базуються численні підприємства, які обслуговують і підтримують порядок в Зоні відчуження.

 У Чорнобилі можна відвідати їдальню (обіди за попереднім замовленням, звертатися до гіда), купити сувеніри в місцевих магазинах. У місті є кілька показових експозицій та меморіальних комплексів. Щоб вшанувати пам'ять героїчних пожежників, туристи зупиняються біля скульптурної групи '' Тим, хто врятував світ ''. Її зробили самі вогнеборці.

 У Чорнобилі діє також православний Свято-Іллінський храм. Також можна з'їздити подивитися на так званий острів Кораблів - кладовище річкового флоту, який брав участь в ліквідації наслідків катастрофи.

 Скульптурна група Тим, хто врятував світ

Скульптурна група "Тим, хто врятував світ"

 

12-30 прохід КПП десятикілометрової Зони

13-00 Загоризонтна радіолокаційна станція Дуга.

Живий пам'ятник Холодної Війни. Гігантська конструкція якнайкраще ілюструє гонку озброєнь тих часів. Радарна решітка висотою 150 метрів та шириною близько 700 метрів не залишить байдужим навіть найвибагливішого туриста.

 Дуга

“Дуга”

 

14-30 ЧАЕС. Епіцентр катастрофи, місце, звідки по всьому світу поширився радіаційний бруд сьогодні приборкане. Після накриття 4-го енергоблоку гігантської аркою, рівень радіації на оглядовому майданчику всього в два рази вище допустимого. Навесні-влітку 1986- го тут не можна було перебувати більше кількох десятків секунд. Після зовнішнього огляду станції можна піти погодувати гігантських сомів,що плавають в ставку - охолоджувачі.

 Чорнобильська АЕС

Чорнобильська АЕС

  

15-00 м. Прип'ять. Молоде місто, місто-мрія, де середній вік жителів становив всього 26 років, а від кількості троянд та зелені паморочилося в голові, раптово виявилося осиротілим. Прогулянка по вулицях Прип'яті буде пішої. Група побачить знаменитий парк атракціонів і колесо огляду, яке так і не встигло порадувати дітлахів Прип'яті - його планували запустити 1 травня 1986 року. Далі - пристань, зруйнована школа № 1, кінотеатр, Палац культури "Енергетик", "готель Полісся". За дві години група обходить всі головні визначні пам'ятки міста.

Колесо огляду в парку атракціонів м. Прип'ять

Колесо огляду в парку атракціонів м. Прип'ять

  

17-00 Від'їзд до Києва. На зворотному шляху - подвійний дозиметричний контроль. Перевіряються речі на предмет радіоактивного забруднення. Однак, якщо турист дотримувався елементарних правил техніки безпеки і не сходив з перевіреного маршруту, самовільно не покидаючи групу, всі прилади показують ''чисто''.

21-00 Повернення до Києва з масою вражень та фотографій.

 

 

Розклад групових турів до Чорнобиля на серпень 2021 р. поточнюйте за тел. 044 5616406

 

 

 

Вартість 1400 грн. з людини.

 

До вартості входить все:

 

Чудова екскурсія з професійним гідом, трансфер, страховий поліс, дозвільні документи для відвідання зони відчудження, оренда персонального дозиметра, послуги фотографа.

 

Замовити екскурсію можна за тел. +38 044 561 64 06, або заповнивши форму заявки нижче

 

 

Одноденна групова поїздка в Чорнобиль

Екскурсії Києвом

Від кращих києвознавців

Українською, російською, англійською та польською мовами