UKR / RU

Наш додаток - Ваш особистий аудіо гід

визначними місцями

Ваш особистий аудіо гід
визначними місцями
Києва

Простий та зручний додаток

Слухайте тільки те, що Вам цікаво

Культурний відпочинок у кишені

Спробуйте наш додаток

Просто зараз.
Натисніть на карту, оберіть уподобане місце або пам'ятку та послухайте про них.

Що ж у ньому особливого?

Для початку те, що призначений він не лише для туристів, але й для киян. Вам зовсім не обов'язково звертатися в екскурсійне бюро, підлаштовуватися під чийсь графік, ходити в групі з незнайомими людьми і залежати від погодних умов. Тепер завжди можна дізнатися щось нове або цікаве про визначні місця Києва просто з нашого додатку! За його допомогою Ви зможете взнати майже про всі визначні місця, адже ми постійно вдосконалюємо додаток: оновлюємо інформацію і додаємо нові точки для Ваших маршрутів.

До речі, про маршрути. Ми склали багато різних напрямків, гуляючи якими, Ви можете зануритись в історію пам'яток від початку їх появи і до сьогодні. Навіть більше, гуляйте своїм маршрутом або проїдьтеся ним на велосипеді, а ми розповімо про всі цікаві місця, що зустрінуться на Вашому шляху. А знаєте, що сподобається Вам найбільше? Ми не збирали інформацію з інтернету. Для Вас старалися кращі києвознавці і історики. І дещо ще, інформація доступна українською та російською мовами.

Оригінальний подарунок

Саме так. Наш додаток може бути не аби-яким подарунком для Ваших рідних та друзів.

Новий вид культурного
відпочинку

Особливі прогулянки
пішки або на велосипеді

Для будь-якого віку
та бюджету

Дві версії додатку

Повна версія

Безкоштовна версія
Безкоштовна Повна
Усі визначні місця з аудіо на карті + +
Загальні відомості про пам'ятки + +
Підготовлені для Вас маршрути + +
Постійне поповнення аудіо-колекції + +
Історичні факти у хронологічному порядку +
Світлини з минулого для кожної памя'тки +

Завантажте безкоштовно
вже сьогодні

Або користуйтеся без завантаження

Додаткова інформація
в аудіо форматі

Про продукт
Про продукт
Оригінальний подарунок
Оригінальний подарунок
Гостям столиці
Гостям столиці
Людям старшого віку
Людям старшого віку
Мешканцям Києва
Мешканцям Києва
Молоді
Молоді

Аудіогід по Києву для іOS і Аndroid

Навіть корінні кияни не завжди знають історію рідного міста так, як її знають справжні мандрівники. Гості столиці, самого серця України, часто замовляють персональні екскурсії, віддають великі кошти, тільки б дізнатися про місто якомога більше, побачити його крізь призму історії… Дехто віддає перевагу груповим екскурсіям, тому вимушений підлаштовуватися під плани абсолютно незнайомих людей. Але ж є альтернатива, що дозволяє провести час так, як того душа забажає, побачити ті пам’ятки, які найбільше хочеться. Для цього команда okTV розробила унікальний для України продукт – аудіогід. Це ваша можливість планувати власне дозвілля в столиці так, як вважаєте за потрібне.

Бажаєте відкривати для себе Київ історичний? Хочете познайомитися з найкрасивішими архітектурними спорудами? Цікавлять сакральні, «намолені» місця міста? Залежно від того, скільки часу маєте, організувати дозвілля в місті можна по-різному. Хтось віддає перевагу гастрономічним прогулянкам, хтось відвідує культурно значущі місця – кожен обирає те, що ближче до душі. Якщо маєте декілька днів, можна обрати декілька екскурсій з нашого асортименту й завантажити на свій ґаджет аудіогід. Київ для кожного гостя може відкритися по-різному, здатися таким, яким він хоче його побачити. Навіть за вихідні ви дізнаєтеся максимум. Для цього не обов’язково звертатися до екскурсоводів. Завантаживши аудіогід для іOS чи Аndroid, можете гуляти містом у власному темпі, слухаючи розповідь професійного диктора, зупинятися там, де хочеться, робити паузи, запускати знову, коли з’явилося бажання й можливість продовжити.

Наші спеціалісти приділили максимум уваги розробці цього продукту, обробили сотні літературних джерел, відвідали десятки бібліотек і архівів. Це дозволило зібрати справді унікальний контент –  інформацію, яку не розповідають у школі й університеті. Продумані до дрібниць маршрути пам’ятками, справжніми перлинами, сподобаються як гостям столиці, так і місцевим. Усе, що потрібно, – аудіогід по Києву завантажити. Тоді на вашому пристрої буде персональний екскурсовод, який можна запустити тоді, коли вам буде потрібно.