Індивідуальні одноденні поїздки в Чорнобиль

 Сьогодні Чорнобильську Зону відчуження щодня відвідують тисячі і тисячі туристів з різних країн - починаючи від колишнього СНД і аж до найвіддаленіших і екзотичних куточків земної кулі. Більшість з екскурсантів обирають групові поїздки на автобусах, які пропонують численні туристичні оператори. У таких заходах є свої плюси і, безумовно, свої ж мінуси. З головних плюсів в першу чергу слід назвати ціну. Чим більше людей в групі, тим менше собівартість поїздки для туристичного оператора, і відповідно менше ціна на таку ''чорнобильську путівку'' для туристів. Але є і свої підводні камені. Одним із головних чинників, що приваблюють людей у Чорнобильську зону відчуження є її неповторна атмосфера. Атмосфера справжнього пост-апокаліпсису, яку створюють покинуті будинки, покручена іржава техніка, зарослі деревами вулиці і відсутність людей... Тому перебуваючи в великій групі туристів, ця атмосфера частково втрачається.

Станция зондирования ионосферы ''Круг'' – составляющая объекта Чернобыль-2, куда не возят групповые экскурсии

Станція зондування іоносфери ''Коло'' - складова об'єкта Чорнобиль-2, куди не возять групові екскурсії

 

Варто враховувати і той факт, що в Зоні відчуження досі діє суворий режим і комендантська година. З цього випливає - будь-яке відвідування Чорнобиля туристами жорстко регламентовано і має чіткі часові рамки. Ви можете заїхати не раніше визначеного терміну, і так само вчасно повинні покинути межі Зони відчуження. З великою групою втрачається мобільність пересування, а значить і кількість об'єктів і пам'яток, які можна встигнути побачити за одне відвідування значно скорочується. Звичайно, є варіанти записатися на дводенну, або навіть триденну групову поїздку, але все ж від групи відійти буде не можливо відійти. За проведенням екскурсії стежить акредитований в адміністрації Зони відчуження гід.

 Военный городок Чернобыль-2

Військове містечко Чорнобиль-2

 

Однак, є й інші варіанти для відвідування Зони. Маючи в своєму розпорядженні час, гроші і транспорт можна замовити індивідуальну екскурсію і насолоджуватися чорнобильськими пейзажами і атмосферою поодинці (звичайно, не без гіда). У такій поїздці Ви надані тільки Вашим перевагам і за світловий день можна встигнути оглянути не лише загальновідомі пам'ятки, а й потаємні куточки Зони відчуження, куди рідко добирається нога пересічного туриста. Також багато туристів хочуть сфотографувати диких тварин, які у великій кількості розплодилися на просторах Чорнобильщини. Однак, з великою групою це буде зробити досить важко, так як звірі лякливі і відразу тікають при вигляді людини. В персональній поїздці це зробити набагато простіше.

Ангар управления ракетным зенитным комплексом ‘’Волхов''

Ангар управління ракетним зенітним комплексом ''Волхов''

 

Індивідуальну поїздку в Чорнобильську Зону відчуження можна здійснити як на своєму автомобілі, так і на орендованому. Індивідуальні тури поширюються як на громадян України, так і на іноземців.

Для оформлення індивідуальної поїздки необхідно:

 • Завчасно забронювати дату
 • Подати дані на учасників групи - ПІБ, серія-номер паспорта, громадянство, дата народження і контактні номери для зв'язку (текст українською мовою)
 • Подати дані на водія транспортного засобу - ПІБ, серія-номер паспорта, дата народження, громадянство, марка автомобіля, номер транспортного засобу
 • Передоплата. Вартість на індивідуальну поїздку варіюється від кількості учасників і їх громадянства. Кінцева сума обговорюється  безпосередньо з організатором.
 • Бути повнолітнім (18+) і не мати проблем з законом України

Остров Кораблей в г. Чернобыль

Острів Кораблів в м. Чорнобиль

 

Розклад поїздки (опціонально, обговорюється з учасниками і може бути змінений за їх бажанням - час і черговість відвідування об'єктів)

 • Старт з Києва. Конкретне місце і дата виїзду узгоджуються з гідом.
 • 10-00 Прибуття на КПП Дитятки. Перевірка паспортів та отримання програми, співробітник Зони відчуження проводить інструктаж з техніки безпеки.
 • Огляд сіл Черевач і Залісся
 • Місто Чорнобиль. Алея пам'яті, покинута синагога, острів Мертвих Кораблів, Свято-Іллінський храм, пристань, стоянка техніки ліквідаторів, покинута база відпочинку, район Поділ
 • Поїздка до "самоселів" - корінних жителів Полісся, що не кинули рідних домівок і живуть в селі Паришів. Панорама могутньої ріки Прип'ять на тлі ЧАЕС з автомобільного моста.
 • Перевірка на КПП "Лелев"
 • Піонерський табір "Смарагдове" або занедбаний військовий комплекс протиповітряної оборони "Волхов" (на розсуд групи)
 • Городок Чорнобиль-2 і колишній секретний антенний комплекс "ДУГА"
 • Недобудовані блоки ЧАЕС і гігантська охолоджувальна градирня
 • Панорамний майданчик у ЧАЕС і годування сомів
 • Обід на ЧАЕС або в Чорнобилі (за бажанням)
 • Ретельний огляд мертвого міста Прип'ять - всі 5 мікрорайонів і громадський центр.
 • Дозиметричний контроль одягу і транспорту учасників
 • Повернення до Києва.

 

Правила поведінки в індивідуальній поїздці

 

1) Закритий одяг (довгий рукав і закриті ноги)

2) Адекватність і тверезість

3) Заборонено використання квадрокоптерів (дронів)

4) Заборонено фотографувати діючі в Зоні об'єкти і працівників Зони. Все інше - можна і потрібно))

 Аллея памяти мертвых сел и городов в г. Чернобыль

Алея пам'яті мертвих сіл і міст в м. Чорнобиль

 

Вартість екскурсії на нашому авто:

 

1 люд. - 7800 гр.

2 люд. - 4300 гр. з людини.

3 люд. - 3700 гр. з людини.

 

Вартість екскурсії на власному авто:

 

 

1 чел. - 5800 грн.

2 чел. - 3500 грн. з люд.

3 чел. - 3000 грн. з люд.

4 чел. - 2300 грн. з люд.

5 чел. - 2500 грн з люд.

 

У вартість включено:

 

трансфер в обидва боки, сраховий поліс, дозвільні документи та вхідні квитки на територію зони відчуження, послуги гіда (укр. / рос. мова), оренда персонального дозиметра.

 

Замовити індивідуальну екскурсію можна за тел. +38 044 561 64 06, або заповнивши форму нижче.

  

Ця екскурсія нікого не залишає байдужим.

 

Якщо Вас цікавлять групові автобусні тури до Чорнобиля, переходьте за посиленням нижче

 

ГРУПОВІ ТУРИ В ЧОРНОБИЛЬ

 

ПІДЗЕМНІ ДИГГЕРСЬКІ ЕКСКУРСІЇ В КИЄВІ

 

Індивідуальні одноденні поїздки в Чорнобиль

Екскурсії Києвом

Від кращих києвознавців

Українською, російською, англійською та польською мовами