Укр  /  Рус

Мова:

Екскурсія-маршрут «Від Хрещатика до Лаври по Грушевського»

Придбайте цю аудіо екскурсію просто зараз та насолоджуйтеся нею, коли Вам заманеться
182 грн

Випала нагода побувати в українській столиці? Або просто бажаєте прогулятися своїм рідним Києвом з метою дізнатися якомога більше цікавого про місто? Це чудово, адже вам випадає нагода зануритися в незвичайну атмосферу Києва, з його з величною історією, цікавими пам'ятками культури та архітектури. У вас є прекрасна можливість дізнатися багато нових і раніше невідомих фактів про Київ, не шукаючи потрібну інформацію в Інтернеті. З нашим новим продуктом аудіо гідом, ви зможете прогулюватися наміченим маршрутом і слухати захоплюючу розповідь про кожну пам'ятку, яка буде зустрічатися в екскурсії-маршруті «Від Хрещатика до Лаври по вул.Грушевського» під легкий музичний супровід. Головна вулиця міста з особливим натхненням приймає гостей і всіх охочих, причому кожен бачить в Хрещатику щось своє. Цікаво, як відкриється перед вами саме серце Києва? 

Будь-яка прогулянка, що починається з Хрещатика, мабуть цікава

За відправну точку захоплюючої подорожі, стане знайомство з головною артерією міста, її символом. Кожен, хто вперше приїжджає в столицю, вважає своїм обов'язком побувати на Хрещатику. Потрапити сюди у вихідний день? Прекрасно! Можна прогулятися по проїжджій частині, яка перекрита для транспортних засобів. Розваг на цій вулиці точно буде немало і поки пройдеш від початку і до кінця, можна витратити чимало часу, адже крім пам'яток і архітектурних споруд, буде на що ще звернути увагу. Вуличні музиканти, танцюристи, фокусники - це далеко не все. Умільці, віртуозно розважають відпочиваючих, надовго захоплюють увагу.

Тут просто неймовірна кількість закладів, в які варто зайти, перекусити. І надаючи перевагу аудіо гіду, ви можете не переживати, що пропустите якусь цінну інформацію в екскурсії. У будь-який момент поставте його на паузу, а коли вирішите продовжити –  увімкніть знову. Справжні шопоголіки просто в захваті від Центрального Універмагу, який стоїть на перетині Хрещатика і вулиці Богдана Хмельницького. Ця будівля по цей день виконує покладену на нього функцію ще з 1938 року. Але все ж, багато змін торкнулися ЦУМу. Він став набагато більшим, реконструкція була скрізь, крім зовнішнього фасаду. А ось яким Універмаг був до реконструкції, які зміни переінакшили його, ви дізнаєтеся з тієї ж аудіо розповіді, доповненої ретро-фотографіями. Крім цього, ви дізнаєтеся багато подробиць про Хрещатик, прогулянка яким просто зобов'язана входити в екскурсії  українською столицею. Адже не дарма екскурсійний маршрут починається саме звідси. 

Наступна зупинка –  Майдан Незалежності. Популярність цієї площі Києва не має конкуренції. Але далеко не кожен житель столиці знає, що розташовувалося на цьому місці за часів Київської Русі, що сталося з пам’ятниками-попередниками символу площі –  Стели Незалежності, а також, коли площа набула нинішніх розмірів. Дізнатися про це можна з повної версії аудіо розповіді. Це не просто центральна площа. Сюди з'їжджаються для активних розваг, це місце служить точкою зустрічей для компаній друзів, закоханих. Родзинкою площі стали співочі фонтани, які на кілька годин здатні заволодіти увагою захопленої публіки. 

Після того, як вам відкриються історичні факти про Майдан Незалежності, наш піший маршрут веде до Європейської площі, яка, як і кілька інших площ розташована на лінії головної артерії столиці. Це місце популярне тим, що є місцем перетину трьох шляхів, що ведуть до найстаріших районів Києва. А ще, площа має дуже цікаву історію. Хочете дізнатися докладніше? Тоді вирушайте з аудіо гідом на захоплюючу екскурсію. Сказати, щоб тут було щось дуже примітне і унікальне, напевно, не можна. Хоча наявність прапорів різних держав Європи –  певне нагадування про те, що дружба різних країн світу і єдність –  запорука спокійного життя та впевненість у майбутньому.

Далі прямуйте по вулиці Грушевського. Тут вам доведеться почути захоплюючу розповідь про відомі будівлі Кабінету міністрів України, а також Верховної Ради України. Це –  важливі об'єкти для всієї країни, історія будівництва яких обов'язково викличе у вас інтерес. Зараз ці місця –   епіцентр всіх подій, що відбуваються в країні. Політиками тут визначається майбутнє держави і долі людей. Погодьтеся, в процесі прогулянки Києвом, найменше хочеться думати про політичну складову, але з точки зору архітектури та історії, побувати тут неодмінно варто. Крім цього, ви зможете дізнатися про маловідомі факти, які доступні в повній версії нашої аудіо екскурсії. Для створення продукту, ми зверталися до платних джерел інформації і архівів. В результаті ми обробили дійсно цінний і цікавий контент, познайомившись з яким, на багато речей у вас відкриються очі. 

Київ радує жителів та гостей міста великою кількістю старовинних особняків, з якими пов'язано багато легенд та історичних подій. Одним із них є Будинок Пушкіна. Цьому будинку близько 200 років. Згідно з дослідженнями, колись в цих стінах розміщувалася аптека, а власниками споруди були різні відомі сімейства. Але чому ж тоді він називається –  «будинок Пушкіна», і яке відношення мають до цієї будівлі декабристи? Відповідь на ці та інші запитання вже є в нашій аудіо розповіді, доповненій старими фото. Чи справді цей будинок має якийсь стосунок до великого майстра слова чи він просто повз проходив?

Особливий інтерес викличе у справжніх естетів особняк Полякова, відомого лікаря, який одружився з представницею відомого роду Бродських. Це шикарна будівля, яка не тільки розташована недалеко від Маріїнського палацу, а й подібна на його маленьку копію. Архітектура споруди викликає щирий захват, а історія, яку довелося пережити особняку, викликає вир емоцій. З аудіо гідом ви довідаєтеся не тільки ім'я першого власника особняка, але і багато іншого. Даний особняк нерідко відносять до категорії замків. Опинившись поруч, милуючись акуратним зовнішнім виглядом, виникає стійке відчуття, ніби ось-ось звідти вийдуть поважні особи в розкішному вбранні.

Далі, прямуючи  пішохідним маршрутом по вулиці Грушевського, перед вами у всій красі відкривається прекрасна будівля Будинку офіцерів. Вибудувана в стилі неоампір, вона не може не привертати уваги. У біло-блакитних стінах будівлі розташовані театрально-концертні зали, архів, бібліотека та інші приміщення. Крім того, в будівлі можна ознайомитися з експозицією військово-історичного музею. До речі, за цю споруду архітектор отримав премію. Хочете дізнатися яку і з якою метою спочатку будувався будинок? Тоді купуйте аудіо розповідь і отримуйте задоволення від захоплюючої екскурсії.

Далі за маршрутом ви познайомитеся з такими об'єктами, як Гармата на Арсенальній і площа Славияка є однією з найвищих точок міста над Дніпром. Колись на місці парку пролягала вузька стежка. Хочете знати, куди вона вела, і хто нею ходив? Тоді завантажте повну версію аудіо гіда, в якій також є цікава інформація про Парк Слави. Цей парк і меморіальний комплекс заслуговує на особливу увагу. Розташовується він над верхньою наддніпрянською терасою недалеко від Лаври. Колись парк носив іншу назву –   Комендантський. Відвідати це місце повинен кожен, адже тут при незалежній Україні відкрили меморіальний комплекс Музею голодомору.  Також тут поховані герої різних епох. Про неповторні види, які відкриваються звідси можна нічого не говорити, краще один раз побачити та зробити фото. Можна на якийсь час зупинити екскурсію, присісти на лавочку і просто насолоджуватися незвичайною енергетикою місцевості і навколишньою красою. 

Кінцевою точкою екскурсії-маршруту є відома на весь світ святиня –  Києво-Печерська ЛавраЦе більше, ніж просто священне місце. Це –   один із перших монастирів Київської Русі, велична святиня для всіх православних, а також архітектурний заповідник, який охороняється ЮНЕСКО. Унікальні храми, печери, мощі святих, а також особлива, заспокійлива атмосфера просто ваблять туристів і жителів столиці. Разом з аудіо гідом ви зможете не тільки помилуватися архітектурними перлинами, а й дізнатися, ким була заснована святиня, що таке Варязькі Печери та багато інших маловідомих фактів.

Пішохідний маршрут з особистим екскурсоводом, якого можна перервати або зупинити на каву-брейк – це не фантастика, а реальність. З аудіо гідом ви можете прогулюватися в зручному для вас ритмі, прослуховувати розповідь знову і знову, та не підлаштовуватися під групові екскурсії. Навіть просто прямуючи з роботи додому цим або будь яким іншим маршрутом, ви можете включити захоплюючу розповідь з маловідомими фактами, і відкривати для себе багато нового про древню українську столицю.

Читать дальше

Видатні місця у цій екскурсії

Карта Києва та маршрут у додатку

Прослухайте безкоштовну версію екскурсії просто зараз, та спробуйте як працює додаток.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Інші екскурсії Києвом

Курси стрільби Киів
Підземна екскурсія від вокзалу до Лук'янівки
Тир лазерний Київ
Підземна в’язниця НКВС
Аудіо екскурсія Поштова площа
Софія Київська
По вулиці Терещенківській
Києво-Печерська Лавра - частина 2
Метро Арсенальна - Батьківщина Мати
Мурали - верхнє місто
Києво-Печерська Лавра - частина 1
Від площі Льва Толстого по Великій Васильківській
Підземна річка Кадетський гай
Підземна річка Глибочиця
Підземні річки Клов і Хрещатик
Аскольдова дренажна система
Микільська дренажна система (Підземна набережна)
По вулиці Володимирській (Площа Льва Толстого - Софійська площа)
Від Майдану на Бессарабку через Липки
Майдан - Контрактова площа
П'ятиденна поїздка в Чорнобильську Зону відчуження з Києва
Групові поїздки до Чорнобильської Зони відчуження з Києва
Одноденна групова поїздка в Чорнобильську Зону
Індивідуальні одноденні поїздки в Чорнобильську Зону
Від Золотих воріт на Хрещатик
Урядовий квартал
Від Бессарабської площі на Андріївський узвіз
Від залізничного вокзалу на Андріївський узвіз
Оглядова - від Золотих воріт до Верховної ради
Оглядова - від Золотих воріт на Бессарабку
Оглядова - від центру на Андріївський узвіз
Оглядова - від центру на Поділ
Від залізничного вокзалу до Подолу на фунікулері
Від залізничного вокзалу до Софії Київської
Від залізничного вокзалу на Майдан
Від Хрещатика до Лаври через Липки
Від Хрещатика до Лаври через парки
Від Андріївського узвозу на Поділ
Від Майдану до Липок
Від Бессарабки до Маріїнського парку
Історія Контрактової площі
Показати всі екскурсії

Індивідуальні ескурсії Києвом

Кращі екскурсоводи Києва проведуть для Вас індивідуальну екскурсію українською, російською, англійською, польською, французською та іншими мовами

Квартири подобово можна вибрати тут