Рус  /  Укр

Мова:

Безлюдні місця в Києві для двох

Шановний користувач

Пропонуємо Вашій увазі визначні місця, які Вас цікавлять. Ви можете дізнатись все найцікавіше про них, без допомоги екскурсоводу, прямо з нашого гіду. Приємного прослуховування!

Показати всі пам'ятки

Визначні місця Києва та їхня історія у додатку

Просто зараз натисніть, на будь-яку пам'ятку та взнайте про них.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Квартири подобово можна вибрати тут

Усамітнені місця для двох для романтичних прогулянок

Київ - місто дивних контрастів. З одного боку - це величезний мегаполіс з шаленим ритмом сучасного життя, багатолюдними офісами, шумом та метушнею. Де, здається, неможливо сховатися з коханою людиною від сторонніх очей. Але це трохи помилкова думка. Тут є все для чудового відпочинку, романтичних прогулянок, насолоди природою та розваг. Саме це створює баланс, який так необхідний сучасній людині. Однак, далеко не всі знають, де ж в столиці є місця, в яких можна насолодитися тишею, розслабитися, утекти зі своєю другою половинкою від всіх та відчути гармонію.

Кращі місця в Києві для двох, які обов'язково варто відвідати!

Деякі вважають, що українська столиця, як і інший діловий мегаполіс - це бетонні сірі джунглі. Щось в цьому, звичайно, є, адже дивлячись на щільність забудови, а також на кількість швидкозростаючих багатоповерхових будинків - важко повірити, що тут є відокремлені тихі місця. Але ті, хто вже бував в Києві, хто тут живе і проводить своє дозвілля, точно знає, що тут можна знайти численні парки та сквери, прекрасну набережну, гори над Дніпром. А скільки дивовижних історичних та архітектурних пам'яток! І серед всієї цієї краси є дивовижні місця, де ніщо не завадить закоханим насолодитися романтикою та гармонією, унікальною і по-своєму неповторною атмосферою та шармом міста.

Хочете зробити пропозицію своїй другій половинці? Або просто бажаєте провести романтичний вечір? А, може, підшукуєте ідеальне місце для освідчення в кохані? Для таких моментів просто необхідні тихі, самотинні місця для двох, які створять особливу атмосферу. У Києві таких багато:

  • Гора Щекавиця - ідеальне місце для закоханих. Особливо прекрасний вид, який відкривається на місто. А якщо прийти сюди ближче до вечора, взявши з собою м'який плед, пляшечку вина та фрукти, то прекрасне проведення часу зі своєю половиною вам гарантовано!
  • Нескладно знайти затишне містечко серед прекрасних представників флори в Ботанічному саду. Величезна кількість дивовижних рослин викликають захоплення. Мальовничі алеї та галявини створені для романтичних прогулянок. Ці мовчазні свідки флори не потурбують закоханих, а тільки додадуть чуттєвості.
  • Кокоревська альтанка, розташована неподалік від Михайлівського монастиря, також приверне увагу. Тут, над Дніпром, серед буйної рослинності, можна годинами сидіти та насолоджуватися умиротворенням, притулившись до коханої людини. Особливо тихо й самотньо тут ввечері. Тому можна прихопити з собою плед.
  • Труханів острів, парки «Кинь- Ґрусть» та «Крістерова гірка» - просто ідеальні місця в Києві для двох. Мальовничі пейзажі, затишні алеї, прекрасні дерева створюють особливу атмосферу. У повітрі витає романтика та чуттєвість. І в кожен сезон тут прекрасно по-своєму.

І це лише мала частина, де для закоханих сердець завжди знайдеться місце! З okTV ви можете відвідати найдивовижніші куточки Києва та переконатися в їх досконалості! Українська столиця - чудове місто, яке вміє дивувати та вчить радіти життю. Тут прекрасно поєднується ділове життя та приємний відпочинок, важкі трудові будні та романтичний вікенд.

Усамітнені місця для двох для романтичних прогулянок