Туризм в Україні

Знайти житло подобово

Відпочинок і туризм в Україні – комфортно та якісно

Подорожі – улюблене хобі мільйонів мешканців планети під час відпустки, свят та на вихідних. Українці, звичайно, теж не відмовляються від якісного проведення дозвілля. Очевидно, читання літератури, інформації в мережі, сучасні проекти з 3D-панорамами від глобальних компаній-лідерів сильно поступаються справжнім подорожам. Навіть якщо в руках знаходиться книжка про прекрасні українські місця з яскравими ілюстраціями, вона все одно не замінить емоцій, які виникають самі по собі:  несвідомо, від захвату.

Акуратна, приваблива й багата європейська Україна

Українці витрачають на подорожі більше грошей, ніж можна було б. А чому? Через спрямованість на європейські країни. Звичайно, пізнавати далекі куточки –шалено цікаво й по-своєму приємно. А чи знаєте ви досконало всю пишність і велич рідної України? Уявіть зараз, хоча б на хвилинку, що кожен свій уїк-енд можете проводити в новому місті. Кожне свято зустрічати в населеному пункті, у якому раніше ніколи не були. Туризм і Україна – безмежний простір для пізнання. А масштаби території – мрія будь-якої європейської країни.

Зауважте, що поїздки з компанією запам'ятовуються краще, ніж у випадку, якщо вирушаєте в подорож самостійно. Тому потурбуйтеся про власний відпочинок, а також залучіть і друзів з родинами. Якщо раптом всі знайомі виявляться сумними домосідами, вирушайте в поїздку самі – познайомтесь з туристами вже на місці. Головне – музика в душі та навушниках. Тоді вийде радісне й безтурботне проведення часу. Виконавець Стінг уже проспівав, що він «Alien in New York», якщо ви розумієте, про що ми. І, погодьтесь, бути чужинцем у рідній країні – не найкраща перспектива. А от пізнавати її безмежні принади – це приємно, корисно й цікаво.

Представники бізнесу успішно презентують себе в декількох словах на візитці, створюючи креативні яскраві слогани. Те ж можна сказати й про найкращі міста країни, де кожен населений пункт можна охарактеризувати лаконічно, але дуже чітко. Хто незнайомий з чудесними місцями в Україні, ось коротка пам'ятка:

 • Київ і тисячолітні святині. Іноземцям не вистачає пам'яті в фотоапараті, щоб вмістити древні церкви, храми, собори – так їх багато й настільки вони величні. Дійсно, столиця – душа країни.
 • Озеро Синевир – дзеркало української душі. Надзвичайно чиста водойма в Карпатах – надбання Національного парку. Сюди неодмінно варто приїхати кожному!
 • Рожеве Лемурійське озеро – херсонська примха для захоплення. Тут, звичайно, сильна приказка «Не було б щастя…». Коріння її походження – тандем «творіння рук» й природного доопрацювання. Інтригує? Вирушайте на озеро Сиваш, щоби дізнатися більше.
 • Кам'яні обійми Кам'янця-Подільського. Варто побачити цю місцевість, де розташована міцна фортеця, навколо якої – зелень.
 • Левина доля. Багатолітні пам'ятки у Львові – незрівнянні. Обов'язково відвідайте Каплицю Боїмів, Собор святого Юра, Домініканський собор, Високий замок. Порадують і вечірні розваги. Загалом, затримайтесь у місті Лева, щоби отримати багато вражень.
 • Одеські «штучки». Портове місто – мікс багатьох традицій. Тут і пляжі, і торгівля специфічні. А головні орієнтири – Потьомкінські сходи, Національний театр опери і балету, пам'ятник де Рішельє, музей Шустова, катакомби.

Компанія okTV створена, щоб зробити туризм доступним для всіх. Зміна оточення на відпочинку тепер не викликатиме багато незручностей з житлом, за яке раніше платили, як за кота в мішку. Перевірити якість меблів і загальний стан помешкання до в'їзду було неможливо. Тепер же ви можете особисто вивчати описи тих чи інших об'єктів і бути впевненими в тому, що уникнете неприємних сюрпризів. Викладені фотографії та відеоогляди максимально відповідають реальності. Ми розширюємо сферу послуг, і незабаром кожен українець – від студента до забезпеченої людини – зможе однаково насолодитися будь-якими видами відпочинку в тому місті, яке подобається.

Як урізноманітнити подорож, не залишаючи рідної країни? Україна й туризм – неподільні поняття

Для багатьох мешканців України актуальне висловлювання, що жити хоч і дорого, але круїзи навколо Сонця виходять безкоштовними. Сьогодні все ще актуальна філософія безперервного відкладання коштів, відмова собі в усьому протягом свідомого життя. І, здавалось би, тільки відкладеш якусь суттєву суму, щоб через місяць-другий можна було полетіти на Філіппіни, як різка зміна валютного курсу – і вуаля – ви вже можете дозволити собі просто добре повечеряти в колі сім'ї. Образливо – не те слово. На щастя, у сучасних умовах ми всі починаємо усвідомлювати, що найкраще вкладення коштів – у себе, у власне здоров'я та психологічний стан, у емоції та враження. А що краще може вплинути на розвиток особистості ніж туризм? Ви скажете: «Варто вкладати в освіту, а до чого тут поїздки?». Туризм – правильний спосіб розвитку, у межах рідної країни чи за її межами – не суттєво, тому що він забезпечує:

 • Чудовий вид відпочинку, і не важливо, пасивний він чи активний.
 • Ознайомлення з новими культурами, з яких можна черпати традиції та втілювати їх у своє життя.
 • Вивчення нових мов. Це про те, що кожен вчив у школі: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». А у нас діалектів, між іншим, немало!
 • Знайомство з новою кухнею. Все більше людей знаходить себе в гастрономічних турах, після яких привносять нові смаки до сімейного меню .
 • Естетичне задоволення від нових пейзажів, створених природою. Можна безкінечно дивуватися чудесам Землі, знаючи, що вони створені без втручання людини.

Усі названі пункти зокрема описують і туризм в Україні. Не варто поспішати обурюватися, що нові мови й культура не підходять до теми – якраз до неї. Особливо, українська мова здається іноземною в Карпатах, то що вже казати про культурні традиції цього краю – у них ще та самобутність. А чернігівський говір… Невже є люди, які взагалі не відчувають різниці? Дивовижна суміш російської, української й трохи білоруської – неповторний мовний коктейль.

Туризм по Україні – захоплююче, доступно, незрівнянно

Час вирушити на дослідження своєї країни. Це навіть непристойно, що відпочинок у чужих країнах стає явищем більш частим, ніж дослідження місць для відпочинку в рідній. Виправляти таку ситуацію потрібно негайно. Тому варто подивитися карту України й визначитися з пунктами, куди вирушити перш за все. Для сильнішої мотивації прикріплюють кнопки на місця, що відвідали у звичайній карті чи стирають регіони в сучасних скретч-картках – для вишуканих мандрівників. А що спонукає вас? Нехай перелічені міста в Україні підігрівають цікавість до поїздок.

Якщо потрібен стимул, аби стати туристом, команда okTV кидає такий виклик. Ґрунт під ногами, так сказати, підготовлений. Зібрана база адрес квартир, що здаються подобово. Різноманіття варіантів апартаментів дозволить вам обрати той, що підійде на потреби й за бюджетом. Користуючись нашим сервісом, ви отримуєте комфортні умови проживання за доступною ціною. Менеджери okTV радо Вам допоможуть.

Oktv.ua – новатори у сфері туризму. На сьогодні підготовлено аудіо екскурсії по Києву, Одесі, Батурину, Ніжину, і це ще не все. Портал ОкТВ планує з часом охопити всю Україну. Мільйони українців відчують, яким насправді є туризм по Україні. А він чудовий, доступний, веселий!