Рус  /  Укр

Мова:

Місця для закоханих у Києві

Шановний користувач

Пропонуємо Вашій увазі визначні місця, які Вас цікавлять. Ви можете дізнатись все найцікавіше про них, без допомоги екскурсоводу, прямо з нашого гіду. Приємного прослуховування!

Показати всі пам'ятки

Визначні місця Києва та їхня історія у додатку

Просто зараз натисніть, на будь-яку пам'ятку та взнайте про них.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Квартири подобово можна вибрати тут

Кращі місця для закоханих. Київ знає, як поєднати серця!

Хто сказав, що в сучасному житті немає місця романтичним відносинам? Немає часу для вечірніх прогулянок під місяцем, важко знайти затишне місце, немає сил після важкого робочого дня? Все це порожні відмовки! Досить тільки захотіти, а все інше завжди знайдеться: і час, і місце. І дарма багато хто вважає, що столиця - це місто для роботи. Зрозуміло, великий мегаполіс з божевільним ритмом, метушнею та нескінченною низкою клопоту, рідко асоціюється з релаксом та гармонією. Але тільки до того моменту, поки не дізнаєшся його набагато краще. Адже тут є особливі місця для закоханих. Київ просто переповнений прекрасними парками, символічними місцями поцілунків та символами закоханих. Такі місця ідеально підійдуть для прогулянок, фотосесій (незалежно від приводу), зізнань у коханні, здійснення пропозицій руки та серця. Пропонуємо разом з okTV відвідати їх, щоб перейнятися особливою атмосферою та відчути весь магнетизм цих цитаделей кохання.

Місця для закоханих у Києві про яких ходять легенди

Місто з багатовіковою історією не може існувати без легенд і таємниць, пов'язаних з романтичними почуттями. Адже завжди, в будь-якій ситуації та в усі часи було, є і буде місце для кохання. У столиці таких особливих куточків для люблячих сердець досить багато, а які з них відвідати - справа особиста:

  • Одне з найдивовижніших місць, про яке повинні знати всі - це старовинна липа, яка розташована на Пейзажній алеї. До речі, остання теж користується великою популярністю серед закоханих. Чим же так примітна старовинна липа, вік якої понад 400 років? Згідно з легендою, це чудо-дерево може примирити посварених закоханих. А одиноким серцям допоможе знайти кохання. Для цього потрібно обійти її широкий стовбур кілька разів за годинниковою стрілкою.
  • Маріїнський парк та міст закоханих - улюблене місце молодят і пар. Досить поцілуватися на мосту, щоб залишитися в пам'яті людини на все життя. А якщо пройтися по ньому, тримаючись за руки, то назавжди залишитеся разом. Замки та стрічки на мосту, залишені тисячами пар в знак вірності та щирості, надають ще більше романтики і таємничості. Тут просто неможливо не перейнятися цією особливою атмосферою.
  • Ботанічний сад, парк Феофанія та Голосіївський - не менш цікаві місця Києва для закоханих. Дивовижні пейзажі, затишні алеї, лавочки в тіні величних дерев, чудові ставки, гармонія природи та сучасного ландшафтного мистецтва - все, що потрібно для створення романтичної атмосфери.
  • Тільки корінні жителі столиці, тай то не всі, знають про таке затишне місце, як Таємнича вуличка закоханих. Розташовується це місце на Воздвиженській вулиці. Тут досить малолюдно і тихо. А красиві ліхтарі та смарагдова зелень налаштовують на потрібний романтичний лад і створюють відповідну атмосферу для здійснення приємних прогулянок.
  • Оболонська набережна хоч і не відноситься до тихого та затишного містечка, адже тут завжди дуже людно, але відвідати її обов'язково потрібно. Прогулянка уздовж величного Дніпра, особливо у вечірній час, сподобається навіть самим брутальним та стриманим чоловікам. Що вже говорити про неймовірні фотографії, які виходять тут на тлі прекрасного пейзажу!
  • Плануєте відвідати Київ зі своїм коханим? Місця для закоханих, такі, як парк Кіото, «Сад нетанучих фігур», парк Володимирська гірка, повинні увійти в список «must visit».
  • Хочете відчути найчуттєвіші та найсолодщі поцілунки, наповнені любов'ю та пристрастю? Тоді беріть свою даму серця та вирушайте на Міст поцілунків. Особливо чудово тут в темний час доби, коли горять ліхтарі. З моста відкривається прекрасна панорама на місто та Дніпро.
  • Символічне місце для пар знаходиться в центрі міста на майдані Незалежності. Незвичайні «Закохані ліхтарі» - символ світлої та незгасаючої любові. Ну хіба ж це не чудове місце для романтичних Селфі?

Погодьтеся, що далеко не про всі ці куточки столиці відомо навіть городянам, не кажучи вже про тих, хто вирішив погостювати тут декілька днів. Але і це далеко не всі столичні місця для закоханих. Київ здивує не тільки відвідувачів, але навіть і жителів міста великою кількістю особливих, затишних скверів, альтанок, таємних галявин, які створені для люблячих сердець. Разом з okTV ви можете відвідати найтаємничіші та  найромантичніші куточки столиці!

 Кращі місця для закоханих. Київ знає, як поєднати серця!