Укр  /  Рус

Мова:

Екскурсії по Києву від залізничного вокзалу

Пішохідні аудіо екскурсії по Києву

Пропонуємо Вашій увазі готові туристичні пішоходні маршрути по Києву. В ці маршрути ми включили пам'ятники та цікаві місця. Мапа Києва не дасть Вам заблукати, а наш аудіогід розповість історію цих визначних місць, поки ви будете їх оглядати.

Показати всі екскурсії

Карта Києва та маршрути у додатку

Прослухайте безкоштовну версію екскурсії просто зараз, та спробуйте як працює додаток.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Інші екскурсії Києвом

Аудіо екскурсія Поштова площа
Софія Київська
По вулиці Терещенківській
Києво-Печерська Лавра - частина 2
Метро Арсенальна - Батьківщина Мати
Мурали - верхнє місто
Києво-Печерська Лавра - частина 1
Від площі Льва Толстого по Великій Васильківській
По вулиці Володимирській (Площа Льва Толстого - Софійська площа)
Від Майдану на Бессарабку через Липки
Від Хрещатика до Лаври по Грушевського
Майдан - Контрактова площа
Від Золотих воріт на Хрещатик
Урядовий квартал
Від Бессарабської площі на Андріївський узвіз
Оглядова - від Золотих воріт до Верховної ради
Оглядова - від Золотих воріт на Бессарабку
Оглядова - від центру на Андріївський узвіз
Оглядова - від центру на Поділ
Від Хрещатика до Лаври через Липки
Від Хрещатика до Лаври через парки
Від Андріївського узвозу на Поділ
Від Майдану до Липок
Від Бессарабки до Маріїнського парку
Історія Контрактової площі
Курси стрільби Киів
Тир лазерний Київ
Підземна в’язниця НКВС
Підземна річка Кадетський гай
Підземна річка Глибочиця
Підземні річки Клов і Хрещатик
Аскольдова дренажна система
Микільська дренажна система (Підземна набережна)
П'ятиденна поїздка в Чорнобильську Зону відчуження з Києва
Групові поїздки до Чорнобильської Зони відчуження з Києва
Одноденна групова поїздка в Чорнобильську Зону
Індивідуальні одноденні поїздки в Чорнобильську Зону
Показати всі екскурсії

Індивідуальні ескурсії Києвом

Кращі екскурсоводи Києва проведуть для Вас індивідуальну екскурсію українською, російською, англійською, польською, французською та іншими мовами

Квартири подобово можна вибрати тут

Екскурсії по Києву від залізничного вокзалу

Київ – це місто з багатовіковою історією та майже двома тисячами пам’ятників, тому вибір екскурсій тут просто величезний. Один із варіантів – це міні-тури, які починаються прямо від залізничного вокзалу. Такий варіант дуже зручний, якщо ви подолали потягом певну відстань, щоб зануритися в атмосферу величного Києва, та готові одразу після прибуття почати огляд. На вокзалі вас чи вашу компанію зустріне наш екскурсовод, який проведе обраним маршрутом. Це може бути класична оглядова екскурсія чи індивідуальна програма, адаптована нашими спеціалістами під запити й бажання клієнтів. Усі екскурсії по Києву з вокзалу обговорюються й бронюються завчасно. По суті, вам узагалі не доведеться ні про що хвилюватися, оскільки всю відповідальність за організацію програми та цікаве дозвілля наші спеціалісти беруть на себе. Ми своєчасно прибудемо на місце, щоб зустріти вас, а чітко складена логістика з продуманим маршрутом дозволяє встигнути зробити все заплановане. На бажання, це може бути піша прогулянка по місту. Залежно від кількості туристів, ми можемо зустріти вас на авто чи на автобусі.

Варіанти екскурсій по Києву від залізничного вокзалу: обирайте той, що буде вам найзручніший!

Якщо вирішили зупинити свій вибір на екскурсії від вокзалу, вам не доведеться втрачати ні хвилини по незнайомому місту, щоб дістатися до місця початку екскурсії. Це особливо зручно, якщо ви зазирнули до української столиці ненадовго й плануєте скоро покинути місто зворотним потягом. Часто в такі подорожі вирушають люди, котрі приїхали до столиці, наприклад, по якихось справах, у бізнес-поїздку. Коли є розуміння того, що весь день у місті у вас повністю вільний і його хочеться наповнити чимось корисним, – ось у такій ситуації взагалі ідеальні екскурсії по Києву від залізничного вокзалу, оскільки вам узагалі не доведеться вникати в якісь тонкощі організації. Умовно екскурсії від вокзалу бувають декількох типів:

  • Автобусні. Вони допомагають охопити велику кількість пам’яток за порівняно невеликий проміжок часу. Це чудовий варіант для тих, хто приїхав групою від 4 осіб. Комфортні транспортні засоби, що відповідають потребам навіть найвимогливіших туристів, будуть їхати за встановленим маршрутом. У продуманих локаціях ви можете виходити, відвідувати певні пам’ятки, робити фото. Насичені автобусні екскурсії по Києву від залізничного вокзалу – це ваша можливість побачити максимум і при цьому не втомитися фізично (порівняно, звісно, з пішими прогулянками).
  • Автомобільні – це ідеальний варіант для невеликої групи туристів, для тих, хто не хоче витрачати дорогоцінний час на поїздки в громадському транспорті. Схема, по суті, така сама, як і у випадку з автобусом.
  • Пішохідні – включатимуть відвідання цікавих місць за маршрутом, починаючи прямо від вокзалу. Ми намагаємося продумувати програми таким чином, щоб під час прогулянки ви отримали максимум задоволення й корисної інформації.

Варто врахувати, що в Києві часто бувають дуже великі затори, тому, якщо закінчення екскурсії прив’язане до відправлення потяга, бажано не ризикувати й брати час із запасом. Крім того, через затори автобус може проїжджати деякі заплановані програмою пам’ятки.

Тематика екскурсій по Києву від залізничного вокзалу

Варіанти екскурсій від залізничного вокзалу анітрохи не менш різноманітні, ніж із будь-якої іншої точки міста. Крім стандартних оглядових турів, можна:

Якщо ви вже точно знаєте, що вас цікавлять екскурсії по Києву від залізничного вокзалу, можна зв’язатися з нашими спеціалістами, щоб забронювати підхожий формат прогулянки. Знайомство з Києвом можна почати звідки завгодно й побачити столицю такою, якою хочете, адже вона дуже багатогранна. Тому обов’язково поділіться з нами інформацією, які саме місця хочете відвідати. Ми або підберемо вам якусь з дійсних програм, або адаптуємо їх під ваші потреби.

Самостійні мандрівники, які не потребують супроводу гідів, часто думають про те, з якого місця почати своє знайомство з містом після приїзду. Показово, що екскурсії по Києву від вокзалу – це чудовий варіант. І якщо ви не хочете звертатися до когось по організацію вашої прогулянки, обов’язково складіть собі маршрут, напишіть список пам’яток, які хочете побачити. На нашому сайті, на сторінках пам’яток Києва, ви побачите аудіофайли. Це наша розробка – аудіогід. Завантаживши будь-яку з версій на свій улюблений ґаджет, взявши з собою навушники, можете просто гуляти містом і в потрібний момент слухати історію про місце, поруч з яким стоїте. У платній версії більше контенту, а також є фотографії пам’яток родом з минулого. Щоб їх знайти, ми зверталися до платних джерел, до бібліотек і архівів. Тому наявність аудіогіда на вашому смартфоні дозволить провести час із користю й цікавістю, при цьому не користуючись послугами професійного екскурсовода.  

Екскурсії по Києву від залізничного вокзалу