Укр  /  Рус

Мова:

Індивідуальні екскурсії по Києву

Пішохідні аудіо екскурсії по Києву

Пропонуємо Вашій увазі готові туристичні пішоходні маршрути по Києву. В ці маршрути ми включили пам'ятники та цікаві місця. Мапа Києва не дасть Вам заблукати, а наш аудіогід розповість історію цих визначних місць, поки ви будете їх оглядати.

Підземна екскурсія від вокзалу до Лук'янівки
Підземна в’язниця НКВС
Аудіо екскурсія Поштова площа
Софія Київська
По вулиці Терещенківській
Києво-Печерська Лавра - частина 2
Метро Арсенальна - Батьківщина Мати
Мурали - верхнє місто
Києво-Печерська Лавра - частина 1
Від площі Льва Толстого по Великій Васильківській
По вулиці Володимирській (Площа Льва Толстого - Софійська площа)
Від Майдану на Бессарабку через Липки
Від Хрещатика до Лаври по Грушевського
Майдан - Контрактова площа
Від Золотих воріт на Хрещатик
Урядовий квартал
Від Бессарабської площі на Андріївський узвіз
Від залізничного вокзалу на Андріївський узвіз
Оглядова - від Золотих воріт до Верховної ради
Оглядова - від Золотих воріт на Бессарабку
Оглядова - від центру на Андріївський узвіз
Оглядова - від центру на Поділ
Від залізничного вокзалу до Подолу на фунікулері
Від залізничного вокзалу до Софії Київської
Від залізничного вокзалу на Майдан
Від Хрещатика до Лаври через Липки
Від Хрещатика до Лаври через парки
Від Андріївського узвозу на Поділ
Від Майдану до Липок
Від Бессарабки до Маріїнського парку
Історія Контрактової площі
Показати всі екскурсії

Карта Києва та маршрути у додатку

Прослухайте безкоштовну версію екскурсії просто зараз, та спробуйте як працює додаток.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Інші екскурсії Києвом

Показати всі екскурсії

Індивідуальні ескурсії Києвом

Кращі екскурсоводи Києва проведуть для Вас індивідуальну екскурсію українською, російською, англійською, польською, французською та іншими мовами

Квартири подобово можна вибрати тут

Індивідуальні екскурсії по Києву

Сьогодні екскурсії по Києву дуже популярні. Щорічно до української столиці прибувають тисячі мандрівників з усього світу, щоб познайомитися з пам’ятками та давньою історією міста. Туристична сфера пропонує різні форми екскурсійних турів – індивідуальні та групові. Перші мають ряд переваг, оскільки ви можете контролювати спілкування з гідом, домовлятися про оптимальну тривалість екскурсії, обирати будь-який маршрут і тільки ті пам’ятки, які хотіли б включити в програму, знайомлячись із містом Києвом. Індивідуальні екскурсії загалом мають дуже багато переваг, і якщо вас цікавить якийсь формат відпочинку в столиці, то ви, напевно, належите до категорії мандрівників, які завжди хочуть більшого. Професійний екскурсовод обов’язково проведе вас найцікавішими місцями головного міста України та зробить усе, щоб ви отримали максимум вражень від свого дозвілля.

Кому сподобаються індивідуальні екскурсії по Києву

Скажемо одразу, що екскурсії, особливо ті, що проводяться в індивідуальному форматі (як для однієї людини, так і для маленької групи) – це ідеальний варіант для туристів, які не хочуть, щоб їхні враження від відпочинку зіпсувала навколишня метушня, яку мимоволі створюють інші учасники подорожі, незнайомі люди в групі. Тому такого формату прогулянки по місту підійдуть тим, хто:

 • Хоче дізнатися якомога більше цікавої інформації про історію столиці й української держави. Ймовірно, ви вже неодноразово були в Києві чи взагалі тут живете й думаєте, що вас уже нічим не здивувати. Але, повірте, Київ іде в ногу з часом, місто активно розвивається, і крім місць, що прийшли до нас з далекого минулого, тут немало таких, які абсолютно нові в мегаполісі. Показова особливість, що ті чи інші місця закриваються, а на їхньому місці з’являється щось нове. Тому, навіть через рік, приїхавши знову туди ж, де вже були раніше, можете дуже здивуватися, не знайшовши там того, що було.
 • Не готовий ділити увагу гіда з іншими членами групи, тим більше, що наші екскурсоводи – фанати своєї справи, які захоплені історією міста та знають кожний куточок. Можете направити розповідь у цікаве вам русло й отримати незаяложені факти, на відміну від тих, які зазвичай пропонуються групам, що йдуть за традиційними маршрутами. У цьому плані індивідуальні екскурсії по Києву – справжня знахідка для найдопитливіших мандрівників. Екскурсія проходить у форматі живого діалогу, і це найкращий спосіб повністю перейнятися розповіддю гіда.
 • Подорожує невеликою компанією та не хоче відпочивати серед сторонніх людей. Ну, наприклад, їдете ви до столиці з дітьми чи компанією друзів. Який вам сенс іти на групову екскурсію, коли ви самі по собі невелика група? У таких ситуаціях ми можемо запропонувати як пішу прогулянку по місту, так і можливість проведення екскурсії на авто чи автобусі, щоб не витрачати занадто багато часу на проїзд у громадському транспорті. У самому транспортному засобі наші гіди також розповідають багато цікавих речей, проїжджаючи повз ті чи інші пам’ятки.
 • Приїхав до міста з ділових питань і хоче з користю провести вільний час. Часто буває так, що люди приїжджають до Києва чисто по якихось робочих справах, і в результаті навіть не бачать тих класних речей, які знаходяться в найближчих околицях. Щоб не упустити нічого цікавого, обов’язково побалуйте себе індивідуальною екскурсією.

Чому індивідуальні екскурсії по Києву такі популярні

Індивідуальні екскурсійні програми, незважаючи на вищу вартість, користуються не меншою популярністю, ніж групові, оскільки:

 • Для групової екскурсії повинна набратися потрібна кількість охочих. В іншому разі вона не відбудеться й дізнатися про це можна буде в останній момент. Також ви повністю прив’язані до потреб групи, які можуть абсолютно не збігатися з вашими особистими.
 • Індивідуальні подорожі не такі дорогі, як може здатися на перший погляд.
 • При такому варіанті гід підлаштовується під вас, а не навпаки, що доволі зручно. Також у разі потреби вас забирають з готелю (чи будь-якого іншого пункту) і доставляють назад – не потрібно витрачати часу на дорогу. До речі, це одна з головних переваг індивідуальних екскурсій по Києву, про яку згадують туристи, котрі не знають міста.
 • Максимально швидке пересування: по дорозі не відбуваються зайві затримки та втрати часу через те, що хтось загубився чи пішов по сувеніри.
 • Немає дратівливих факторів у вигляді настирливих сусідів чи дітей, що кричать.
 • Є можливість скласти складний маршрут під особисті потреби та їхати туди, куди хочеться саме вам. Наприклад, можна обрати «важкодоступні» пам’ятки, до яких туристів, як правило, не возять.

Тематика індивідуальних екскурсій по Києву

Індивідуальна екскурсія по Києву може відбуватися й за класичними маршрутами в рамках тої чи іншої тематики. Наприклад, якщо загалом вас все в програмі влаштовує, але в процесі хочеться тиші й комфорту навколо:

 • оглядова по місту та основних пам’ятках;
 • гастрономічна – по київських рестораціях;
 • екстремальна – по дахах і тунелях;
 • вечірня й нічна – більш романтична;
 • водяна – краєвид на місто з Дніпра;
 • історична – пам’ятками різних епох.

Повірте, столиці буде чим вас здивувати. Недаремно ж багато туристів просто обожнює Київ. Індивідуальна екскурсія стане чудовою можливістю познайомитися з мегаполісом ближче, побачити його таким, яким ви хотіли б його бачити. Але ще одна цікава пропозиція від компанії okTV – аудіогід. Цей продукт – ноу-хау наших спеціалістів, аналогів якому на українському ринку не існує. Якщо ви абсолютно самостійний мандрівник, вам точно припаде до душі ідея взагалі ні під кого не підлаштовуватися й розподіляти час так, як заманеться. На сторінках опису тих чи інших пам’яток доступні аудіофайли, у яких міститься інформація про пам’ятки. У безкоштовній версії мінімум інформації, а от у платній – більше контенту, зокрема фотографії, впорядковані за хронологією. Таким чином, завантаживши файли зі сторінок усіх пам’яток, які хочете відвідати, вам не доведеться користуватися послугами екскурсовода. Можете самостійно гуляти по місту та в потрібний момент вмикати аудіофайл, насолоджуючись цікавою розповіддю про ту чи іншу пам’ятку, поруч з якою стоїте.

Індивідуальні екскурсії по Києву