Укр  /  Рус

Мова:

Пішохідні маршрути по Києву

Пішохідні аудіо екскурсії по Києву

Пропонуємо Вашій увазі готові туристичні пішоходні маршрути по Києву. В ці маршрути ми включили пам'ятники та цікаві місця. Мапа Києва не дасть Вам заблукати, а наш аудіогід розповість історію цих визначних місць, поки ви будете їх оглядати.

Підземна екскурсія від вокзалу до Лук'янівки
Аудіо екскурсія Поштова площа
Софія Київська
По вулиці Терещенківській
Києво-Печерська Лавра - частина 2
Метро Арсенальна - Батьківщина Мати
Мурали - верхнє місто
Києво-Печерська Лавра - частина 1
Від площі Льва Толстого по Великій Васильківській
По вулиці Володимирській (Площа Льва Толстого - Софійська площа)
Від Майдану на Бессарабку через Липки
Від Хрещатика до Лаври по Грушевського
Майдан - Контрактова площа
Від Золотих воріт на Хрещатик
Урядовий квартал
Від Бессарабської площі на Андріївський узвіз
Від залізничного вокзалу на Андріївський узвіз
Оглядова - від Золотих воріт до Верховної ради
Оглядова - від Золотих воріт на Бессарабку
Оглядова - від центру на Андріївський узвіз
Оглядова - від центру на Поділ
Від залізничного вокзалу до Подолу на фунікулері
Від залізничного вокзалу до Софії Київської
Від залізничного вокзалу на Майдан
Від Хрещатика до Лаври через Липки
Від Хрещатика до Лаври через парки
Від Андріївського узвозу на Поділ
Від Майдану до Липок
Від Бессарабки до Маріїнського парку
Історія Контрактової площі
Показати всі екскурсії

Карта Києва та маршрути у додатку

Прослухайте безкоштовну версію екскурсії просто зараз, та спробуйте як працює додаток.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Інші екскурсії Києвом

Показати всі екскурсії

Індивідуальні ескурсії Києвом

Кращі екскурсоводи Києва проведуть для Вас індивідуальну екскурсію українською, російською, англійською, польською, французською та іншими мовами

Квартири подобово можна вибрати тут

Пішохідні маршрути по Києву

Якщо насичений пізнавальний уїк-енд чи відпустка, то в Києві. Якщо в Києві, то тільки піші неспішні прогулянки, завдяки яким ви зможете пізнати це місто, закохатися в нього та зачаруватися його неповторною й дійсно унікальною красою. Оскільки більшість історично значущих пам’яток зосереджується безпосередньо в центрі міста, то й цікавий піший маршрут по Києву організувати не так важко. Звісно, ви можете звернутися до професійних екскурсоводів, які прикрасять ваше дозвілля, влаштують прогулянку від одної пам’ятки до іншої, розказуючи всілякі цікавинки. А можете зробити все це самі, зекономивши гроші й при цьому не упустивши нічого важливого. На нашому сайті ви можете побудувати оптимальний маршрут, позначивши всі локації, обов’язкові для відвідання. Готові відкривати столицю? Тоді беріть із собою якомога зручніше взуття, а то ходити по цьому мегаполісу можна безкінечно довго. Вже повірте нам на слово.

Як скласти маршрут прогулянки по Києву

У цьому питанні практично все залежить безпосередньо від мети візиту. Ви можете приїхати до Києва для вирішення якихось ділових питань і, якщо залишиться час, побалувати себе цікавою прогулянкою. А, ймовірно, їхатимете сюди цілеспрямовано й вам захочеться продумати все до дрібниць, не витрачаючи ні однієї зайвої хвилини на затори чи якісь інші негативні аспекти, пов’язані з неграмотним пересуванням по місту. І якщо з транспортом передбачити форс-мажор практично неможливо, то, коли йдеться про пішохідні маршрути, тут усе надзвичайно просто, що не може не тішити. Отже, як же організувати цікавий маршрут прогулянки по Києву:

  1. Напишіть собі список пам’яток і місць, які хочете відвідати в Києві. Залежно від того, скільки часу маєте в запасі, спробуйте зорієнтуватися, чи зможете за цей період побувати всюди, де хочете. Якщо ні, скоротіть цей список, залишивши пріоритетні місця для відвідання та два-три інші місця на всяк випадок (раптом все-таки залишиться час).
  2. Коли остаточно визначилися з локаціями, обов’язково зайдіть на сторінки їх опису на нашому сайті. Ви, напевно, уже в курсі, що з порталом okTV дуже перетворюються й стають якіснішими й насиченішими піші прогулянки по Києву. Це пов’язано з тим, що ми створили унікальний, нестандартний для сучасної туристичної сфери продукт – аудіогід. На кожній сторінці, присвяченій тій чи іншій пам’ятці, у кінці є два файли (платна й безкоштовна версії). Завантаживши будь-який підхожий вам варіант на свій ґаджет (планшет чи смартфон), можете гуляти по місту і в потрібний момент запускати аудіострічку.
  3. Складіть маршрут. Позначте на карті всі локації, обов’язкові для відвідання, і система запропонує вам оптимальний пішохідний маршрут. Варіантів може бути декілька, і ви самі можете обирати, який саме імпонує найбільше. Можливо, віддасте перевагу довшому, а, ймовірно, оберете той, який скорочуватиме кількість кроків і в той же час проведе винятково запланованими вами місцями.

Яскравий слід у свідомості залишить будь-яка прогулянка по Києву. Маршрут обирайте самі!  

Туристи бувають різні… Комусь припадають до душі затишні тихі дворики столиці, хтось обожнює романтичні місця, комусь подобаються прогулянки біля води, хтось не уявляє відпустки без відвідання історично значущих місць, хтось полюбляє смачно поїсти… Загалом, кожен гість столиці може організувати собі маршрут відповідно до своїх інтересів і уподобань. Нам важливо, щоб ви отримали максимум задоволення від своєї зустрічі з Києвом, навіть якщо вона далеко не перша. Думаєте, що досконало знаєте цей мегаполіс і вас уже нічим не здивувати? Готові запевнювати вас знову й знову, що саме серце України, Київ, – це багатогранне місто, яке навіть залежно від пори року може постати перед своїми гостями в найрізноманітніших образах. Але одне можна сказати напевно: у яку пору року ви б сюди не приїхали, запам’ятається будь-яка прогулянка по Києву. Маршрут може залежати від багатьох факторів:

  1. Місце вашого проживання. На нашому сайті ви знайдете різні варіанти для подобової оренди. Справжні господарі об’єктів викладають свої оголошення на нашому порталі. Справедлива вартість, різні об’єкти, що максимально відповідають вимогам шукача. Залежно від того, де житимете та куди саме хочете ходити на прогулянки, можете обирати квартири, що будуть у пішому доступі від цікавих вам локацій. Це не тільки зручно, а й фінансово вигідно, оскільки вам не доведеться витрачатися на громадський транспорт.
  2. Кількість часу, який маєте. Якщо у вас його не так багато, то, напевно, ви хочете навіть у найкоротші проміжки побачити в Києві максимум. І це цілком реально, якщо ваша прогулянка по Києву продумана до найдрібніших деталей. Тут основна перевага, як мінімум, у тому, що наша система пропонує як уже готові маршрути, і ви можете як обрати найбільш підхожий, так і створити свій, засновуючись на особистих потребах та інтересах.
  3. Аудіогід. І хоч ми сказали про нього трохи вище, хочеться нагадати про цей продукт ще раз. Його перевага полягає в тому, що вам, як гостю міста, взагалі не потрібно підлаштовуватися під можливості професійного гіда, чи ж вирушати на групові екскурсії, витрачаючи на це свої час і гроші. Самостійна прогулянка по мегаполісу може бути ефективною й пізнавальною, особливо, якщо в якості помічника в екскурсіях обираєте наші аудіофайли. У них приємний голос диктора розповідає багато цікавої й корисної інформації, а в платній версії є ще й фотографії пам’яток у різні періоди. 
Пішохідні маршрути по Києву