Рус  /  Укр

Мова:

Відпочинок біля води в Києві

Шановний користувач

Пропонуємо Вашій увазі визначні місця, які Вас цікавлять. Ви можете дізнатись все найцікавіше про них, без допомоги екскурсоводу, прямо з нашого гіду. Приємного прослуховування!

Показати всі пам'ятки

Визначні місця Києва та їхня історія у додатку

Просто зараз натисніть, на будь-яку пам'ятку та взнайте про них.

Завантажити додаток можна в App Store та Google Play. Або користуйтеся без завантаження

Квартири подобово можна вибрати тут

Відпочинок біля води в Києві

Київ – місто, що стоїть на Дніпрі. Це одна з найбільших річок у світі, і було б просто злочином не проводити тут дозвілля в період спеки. Звичайно, відпочинок поряд з водоймами завжди дуже популярний, причому як серед дітей і молоді, так і представників соліднішого віку. Ну, скажіть, змогли б ви проміняти на щось свіже повітря, можливість покупатися, максимум задоволення від чарівних, дійсно гарних природних краєвидів? Так, ніякий закордон не зрівняється з тим, що підготувала вам рідна Україна, розкішний Київ і емоційний Дніпро! Відпочинок біля води в місті Києві – це ваша можливість провести чудовий уїк-енд чи навіть повноцінну відпустку. Місць для проведення подібного дозвілля більше ніж досить. А якщо ви цікавитеся історією - обов'язково завантажуйте аудіо гід у мобільний пристрій, і він розповість вам де ще кілька десятків років тому відпочивали кияни та гості міста, а також покаже старі фотографії цих місць!

Популярні пляжі Києва: куди постійно приїжджають відпочивальники

Існує дуже багато суперечливих думок щодо того, чи варто взагалі їхати до столиці заради пляжного відпочинку. Хтось каже, що краще їхати з міста якомога далі, до іншого місця, де про цивілізацію, у найкращому випадку, тільки чули ;) Часто так роблять самі кияни, вирушаючи кудись у ліс, що оточує Київське море – тиша й благодать. Хтось не сприймає відпочинку на березі Дніпра в самому серці мегаполіса. А для когось це, навпаки, найкраща ідея, можливість провести відпустку чи вихідні з користю для душі й тіла. Так от, повернемося до столичних пляжів.

  • Пляж під барвистою назвою «Венеція». Він зобов’язаний назвою тим, що люди, які жили на цій території, мали проблеми з повенями у весняний період. Щоб потрапити сюди, вам потрібно дібратися до станції метро Гідропарк. Неподалік від акуратного Венеціанського мостика й розкинувся цей пляж, що приваблює відпочивальників. Зараз це місце являє собою дуже добре обладнаний і зручний для відвідання пляж. Тому майте на увазі: якщо хочете усамітнення й романтики, вам точно не сюди.
  • «Золотий пляж» підходить тим людям, хто хоче відпочити від великої кількості людей. Він, власне, теж на Гідропарку, тільки іти туди потрібно в сторону моста Патона (десь півтора кілометра). Уявіть собі, що щодня цей пляж відвідує близько 2,5 тисяч осіб. Сюди приїжджають справжні естети, люди, що прагнуть натхнення. Чарівний краєвид на правий берег столиці, а також на сліпучої краси Києво-Печерську лавру – те, що змусить вас взагалі забути про те, що їдете сюди заради купання. Якщо приїжджаєте сюди з дітками, можете бути спокійні, адже, крім усього, поряд знаходиться рятувальна станція, і це теж відіграє важливу роль у виборі саме цього пляжу. Хвилюватися за малечу, яка те й любить, що погратися у воді, навряд чи доведеться. Тут усе під контролем.
  • Ще один доволі популярний і добре обладнаний пляж – «Чорторий». Він незвичайний тим, що розташований на острові. На території цього пляжного комплексу є всі блага цивілізації: фонтанчики з питною водою, велика кількість роздягалень, навіси, під якими можна сховатися від сонця. До того ж, там є навіть сауна. Добиратися сюди просто: зі станції метро Почайна практично до самого пляжу підвозять маршрутки та тролейбуси. Те, що відпочинок біля Дніпра на цьому пляжі буде комфортний, – незаперечний факт. І кількість відпочивальників тут – прямий тому доказ.
  • Труханів острів. Звичайно, не можна не згадати пляжу «Центральний», кажучи про найкращі місця для відпочинку в столиці біля води. Крім того, що тут дуже гарно, ви можете насолоджуватися найрізноманітнішими варіантами дозвілля. Головна фішка – парашутна вишка. Інфраструктура чудова, але є нюанс: тут доволі шумно через близькість доріг. Але це не заважає всім охочим відпочити з палатками: глухих місць тут більше ніж досить. Потрапити сюди можна дуже просто: досить пройти через відомий Пішохідний міст. І красою Києва помилуватися, і збожеволіти від вигляду могучого Дніпра, і, власне, відпочинком насолодитися.

Тим, кому більше до душі цивілізація

Якщо ви киянин, то вам, напевно, буде дещо дивною ідея відвідувати столичні пляжі. Адже на вихідні можна поїхати кудись подалі від мегаполіса, який встигає трохи набриднути. А от гості міста й мешканці найближчих населених пунктів навряд чи погодяться з вашою логікою. І ще момент: далеко не всім припадає до душі просто безтурботне лежання на пляжі, прийом сонячних ванн… Комусь, усе-таки, хочеться більш цивілізованого відпочинку. Багато хто спеціально підбирає відпустку для того, щоб мати можливість нехай навіть не два, а один тиждень порекласувати в якомусь комплексі. Як у Києві, так і в околицях столиці, існує багато таких місць, які цілком гідні уваги. Чим же привабливі ці місця?

  • Комфортабельним проживанням. Перш за все ми кажемо про те, що ночувати вам доведеться не в палатках, а в номерах. Так, це не готелі закордонного рівня. Часто ці бази – те, що дісталося нам з далекого радянського минулого. Але це може бути цілком досить для того, щоб отримати максимум задоволення від відпочинку.
  • Розвиненою інфраструктурою. Так, мова йде не тільки про наявність вбиралень і фонтанчиків для пиття. На кожній базі, у кожному комплексі все дуже індивідуально. Ви відчуєте різницю навіть орієнтуючись на вартості проживання в тому чи іншому місці. Зрозуміло, що чим дорожче, тим кращі умови. Але все дуже й дуже індивідуально. Таких місць вистачає як для людей з високим достатком, так і для тих, хто орієнтується на бюджетний відпочинок.
  • Відпочити на березі Дніпра й покращити здоров’я? Легко! В околицях Києва, як не дивно, досить багато місць, які сконцентрувалися на якихось оздоровчих програмах. Тут, крім стандартних профілактично-лікувальних заходів, вам, скоріше за все, будуть готові запропонувати навіть SPA-процедури та багато іншого.

Враховуючи те, що в сучасних умовах особливим попитом користуються так звані тематичні тури, тільки пляжним відпочинком біля Дніпра в Києві чи за його межами вже нікого не здивувати. Туристи з особливою охотою поглядають на пропозиції, де можна не тільки відпочити біля води на берегу Дніпра. Хочеться вже чогось більшого: пожити на фермі (популярний екотуризм), насолодитися самотністю й, крім купання, побалувати себе активнішим відпочинком, наприклад, катанням на конях… Варіантів організації дозвілля дуже багато. І найкраще полягає в тому, що ви можете збиратися великою компанією друзів з різними інтересами, можете брати з собою абсолютно «різношерстих» людей: різного віку, соціального статусу й т. д. Головне полягає в тому, що куди б ви не вирушили, кожен зможе (в одному й тому самому місці) знайти те, заради чого взагалі хочеться відвідувати пляжі столиці та місця, які розкинулися за межами мегаполіса.       

Відпочинок біля води в Києві